5 کشته در تصادف هولناک پژو پارس و پراید در جاده کازرون شیراز


تصادف ، تصادف مرگبارروز گذشته در سانحه تصادف یکدستگاه پژو پارس و یکدستگاه پراید در محور کازرون به شیراز متاسفانه 5 نفر در دم جان خود را از دست دادند.

تاریخ انتشار : 6 فروردین 1395

تصادف هولناک در جاده کازرون شیراز

بامداد روز پنجم فرودین ماه، وقوع یک حادثه در محور کازرون به شیراز به مرکز فوریت های پلیس اعلام شد که بر اساس گزارش های ارسال شده، در این سانحه یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه پراید با یکدیگر تصادف کرده بودند.

در این حادثه که به دلیل تخلف خودروی پراید در کیلومتر 40 محور کازرون به شیراز رخ داد، متاسفانه 5 تن از هموطنانمان در دم جان خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش، 2 سرنشین دیگر در این سانحه نیز مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

کارشناسان پلیس، علت وقوع این سانحه خونین را عدم رعایت حق تقدم از سوی خودروی پراید اعلام کردند.

5 کشته در تصادف هولناک پژو پارس و پراید در جاده کازرون شیراز

5 کشته در تصادف هولناک پژو پارس و پراید در جاده کازرون شیراز 5/5 1

منبع : تسنیم - /م

این مطلب مفید بود ؟ این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 1 نپسندیدم 0

مطالب پیشنهادی

واژگونی پژو پارسواژگونی مرگبار پژو پارس در محور ازنا به درودتصادف وحشتناکتصادف وحشتناک جاده بانه سقز تصادفسوختن 4 نفر در تصادف هولناک پژو 405 با کامیون در زنجانتصادف اتوبوس با کامیونتصادف هولناک اتوبوس با کامیون در جاده عسلویه به اصفهانتصادف هولناک پراید و نیسانتصادف هولناک پراید و نیسان با 6 کشته و مجروح + تصاویرتصادف مرگبار پژو پارستصادف مرگبار پژو پارس با خودرو جکمرگ در تصادف پراید با تریلی مرگ اعضای یک خانواده در تصادف پراید با تریلی تصادف شدید خودروی پرایدتصادف شدید خودروی پراید با دیواره تونلتصادف مرگبار5 کشته در تصادف مرگبار 2 موتورسیکلت با تویوتاتصادف شدید کامیونتصادف شدید کامیون با پراید 4 کشته داشت نظر کاربران

نظر خود را بنویسید ...

وب گردی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار