ماجرای شایعه‌ها درباره سفر روحانی و هاشمی به کیش چیست؟

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در روز گذشته کانال تلگرامی روزنامه ایران (ارگان رسانه‌ای دولت) با انتشار تصاویری سبب ایجاد شایعاتی شد که سفر روحانی و هاشمی به کیش سفری برای پیگیری برخی مقاصد سیاسی است. روزنامه ایران این خبر را پس از انتشار از خروجی خود حذف کرد.

در این خبرسازی عکسی از صف باديگاردها به وزارت اطلاعات نسبت داده شد كه اين عكس از يك سايت خصوصي آموزش و اجاره باديگارد عينا كپي و در اين خبر مورد استفاده قرار گرفته بود.

پس از انتشار اخبار مختلف در فضای مجازی درباره سفر هاشمی و روحانی به کیش دفتر حجت الاسلام و المسلمین رفسنجانی اخبار مطرح شده در فضای مجازی پیرامون سفر وی و همراهانش به کیش را حاشیه سازی خواند و همه را تکذیب کرد.

اما ناظران سیاسی معتقدند این خبرسازی‌ها از سوی برخی جریان‌های خاص نزدیک به دولت برای انحراف افکار عمومی از موضوعات و مطالبات اصلی مردم مانند حل مشکلات اقتصادی، عملی نشدن وعده و وعیدهای قبل از توافق هسته‌ای، نقض مکرر برجام توسط آمریکایی‌ها و ... می‌باشد.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار