اعدام وحشیانه زنان سعودی بدون سر + تصاویر+18


زنان سعودی ، زنان سعودیانتشار تصاویری دلخراش از مجازات 5 نفر از زنان سعودی در فضای مجازی موجب واکنش و بازتاب شدید شد. آویزان کردن زنان بدون سر در مسیری پرتردد رفتار غیرانسانی بود که به بهانه عبرت گرفتن زنان دیگر انجام شد.

تاریخ انتشار : 2 فروردین 1395

بازدید : 147 نفر


پنج زن عربستانی در جاده ای پر تردد و در انزار عمومی بدون سر بر روی یک جرثقیل آویزان شدند.
این پایگاه اینترنتی انگلیسی با انتقاد شدید از این اقدام رژیم سعودی با اشاره به دولت انگلستان، نوشت: چرا انگلیس در این پادشاهی وحشیانه جا خوش کرده است؟!
لازم به ذکر است، انگلیس و عربستان سعودی از نزدیکترین شرکای تجاری و سیاسی یکدیگر هستند. 

تصاویر زنان سعودی که بدون سر آویزان شدندزنان سعودی ، زنان سعودی

همچنین این سایت به دلیل صحنه های دلخراشی که فیلم اعدام این زنان داشت از بارگذاری آن در صفحه خود خودداری کرده و تنها با انتشار تصاویر آنها که بدون سر آویزان شده اند، نوشته است: اجساد بدون سر زنان بی گناه عربستانی را مشاهده می کنید که برای درس عبرت سایر زنان و جلوگیری از ارتکاب جرم در انزار عمومی به نمایش گذاشته شده است. هنگام اعدام و گردن زدن زنان، یکی از آنها با گریه و فریاد می گوید: من این کار را انجام نداده ام.

قتل زنان سعودی ، زنان سعودی

قتل زنان سعودی ، زنان سعودی

قتل زنان سعودی ، زنان سعودی

اعدام وحشیانه زنان سعودی بدون سر + تصاویر+18

اعدام وحشیانه زنان سعودی بدون سر + تصاویر+18 3.3/5 3

منبع : باشگاه خبرنگاران /ن

این مطلب مفید بود ؟ این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 2 نپسندیدم 1

مطالب پیشنهادی

اعدام داعشاعدام وحشیانه 300 اسیر به دست داعشجسد بدون سرافشای راز جسد بدون سر زن جوان در تهران توسط پسر 8 سالهنوزاد عجیب الخلقهتولد نوزاد عجیب الخلقه بدون کاسه سر + تصاویر +18زنان بدون آرایشراز زیبایی زنان بدون آرایش در چیست؟بارداری بدون علائمبارداری بدون علائم برای کدام زنان رخ می دهد؟فتوای مفتی سعودیفتوای مفتی سعودی برای کشتن زنان و کودکانداعشبلایی که داعش سر زنان بدحجاب می آورد+عکساعدام کودکاعدام وحشیانه دو کودک خردسال + عکس (+18)محل-حادثهتجاوز جنسی و بریدن سر زنان سیاهپوستسردرددرمان سر درد بدون خوردن قرص نظر کاربران

نظر خود را بنویسید ...

وب گردی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار