X بستن تبلیغات
5. Fixed

ترس از تعقیب موتور سوار علت برهنه شدن دختر جوان در خیابان!! +عکس -آکا

,دختران خیابانی, برهنه شدن دختران خیابانی ,وحشت دختران خیابانی,[categoriy]

ترس از تعقیب موتور سوار علت برهنه شدن دختر جوان در خیابان!! +عکس -آکادختران خیابانی, برهنه شدن دختران خیابانی ,وحشت دختران خیابانی,

آکاایران: ترس از تعقیب موتور سوار علت برهنه شدن دختر جوان در خیابان!! +عکس

آکاایران: برهنه شدن دختر جوان هنگام  ترس

این برهنه شدن دختر جوان در نزدیکی یکی از میدان های شهر دونگوان در جنوب چین روی داده است.در این منطقه یک جشن موسیقی برپا بوده است و شمار زیادی از مردم حضور داشتند.جوانی سوار بر موتور سیلکت خود، دختر جوانی را تعقیب کرد.دختر که متوجه این مساله شده بود، ناگهان از یکی از سن های جشن بالا رفت.

به گزارش آکاایران: به جوان تعقیب کننده نگاه کرد و او را فریاد زنان خطاب قرار داد و گفت:از من چه می خواهی؟ پس از آن لباس خود را از تن در آورد و لخت شده است. این رفتار دختر، جوان را شوکه کرد، مساله ای که باعث شد راهی جز فرار نداشته باشد.

پلیس به محل این حادثه عجیب فراخوانده شده است اما نیروهای پلیس پس از شنیدن ماجرا، دختر را دستگیر نکردند، با وجود این که برپایه قانون چین، چنین رفتاری مستلزم پرداخت جریمه مالی می باشد. از سویی دختر چینی گفت که تصمیم برای برهنه شدن را از پیش برنامه ریزی نکرده بود بلکه به صورت ناگهانی و برای حمایت از خود در مقابل آزار و اذیت، دست به چنین کاری زده است.


آکا ایرانآکا ایران » سرگرمی » دیدنیها و شنیدنی ها » ترس از تعقیب موتور سوار علت برهنه شدن دختر جوان در خیابان!! +عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار