اسامی نامزدهای تأیید و ردصلاحیت‌شده حوزه انتخابیه استان کرمان+جدول

به گزارش خبرنگار حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، اسامی و آمار غیر رسمی نامزدهای انصرافی، تایید و رد صلاحیت، عدم احراز در استان کرمان به تفکیک حوزه انتخابیه قابل دسترس است.

قابل ذکر است که این آمار مربوط به بررسی‌های صلاحیت داوطلبان در هیئت‌‌های نظارت است و آمار نهایی افراد تایید، رد و یا عدم احراز صلاحیت شده نیست، لذا امکان دارد در بررسی نهایی صلاحیت داوطلبان این آمار تغییر داشته باشد.

برای دسترسی سریع‌ به جدول تفکیکی هر حوزه انتخابیه و جدول آماری بر روی گزینه‌ مورد نظر کلیک کنید.

 

 

استان: کرمان حوزه: بافت، رابر، ارزوئیه ردیف نام نام‌خانوادگی نتیجه 13 رضا آقاملائی تأیید 2 محمود ادیب عدم احراز 3 امین امینی زاده رد 4 لعی بختیاری تأیید 5 محمد تقی بختیاری رد 6 علیرضا بختیاری علی آباد تأیید 7 بهرام بهرامی رد 8 فریدون بهشتیان تأیید 9 امیر قلی پژمان رد 10 احمد پیش بین تأیید 11 اکبر تاج‌الدینی رد 12 صادق چاهخوزاده عدم احراز 13 مظفر حیدریان عدم احراز 14 رسول رضائی بزنجانی تأیید 15 معصومه رفیعی پور رد 16 مسعود زرین کلاه تأیید 17 حسین سالاری تأیید 18 هدایت اله سلطانی نژاد تأیید 19 یاسر سلیمانی انصراف 20 علی شمسی گوشکی رد 21 محمود شمسی گوشکی تأیید 22 امیر فاضل علاف تأیید 23 رضا کوهستانی تأیید 24 ملک محسن زاده تأیید 25 یداله منصوری تأیید 26 احمد منظری توکلی رد 27 علیرضا منظری توکلی تأیید 28 حامد موسی اکبری بزنجانی رد 29 محمد میرگنجانی عدم احراز 30 غلامعباس نوذری عدم احراز 31 سید ابوالقاسم هاشمی امامزاده رد 32 منصور کاویانی رد

 

استان: کرمان حوزه: بم، ریگان، فهرج، نرماشیر ردیف نام نام‌خانوادگی نتیجه 1 محمد اسماعیلی زاده تأیید 2 جعفر توسلی رد 3 رضا جرجندی مقدم تأیید 4 امیررضا حجتی سعیدی عدم احراز 5 مجید دبستانی رد 6 حدیث سام نژاد تأیید 7 محمد جواد شه مرادزاده فهرجی تأیید 8 حسین عزیزآبادی تأیید 9 یداله عزیزآبادی تأیید 10 موسی غضنفرآبادی تأیید 11 منصور متقی تأیید 12 صدیقه مرادی مهدی آبادی تأیید 13 حامد معارف تأیید 14 اصغر مکارم رد 15 حاتم نارویی رد 16 علی نمک شناس رد 17 حبیب اله نیکزادی پناه تأیید

 

استان: کرمان حوزه: جیرفت، عنبرآباد ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 علی اسلامی پناه رد 2 ذبیح الله اعظمی ساردوئی تأیید 3 جهانبخش بهزاد نژاد عدم احراز 4 راضیه دانشی مسکونی تأیید 5 علی زادسر تأیید 6 احسان سالاری عدم احراز 7 کرامت سالاری عدم احراز 8 فرج الله عارفی تأیید 9 یحیی کمالی پور تأیید

 

استان: کرمان حوزه: رفسنجان، انار ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 حسین آذین تأیید 2 محمدکاظم ابوالقاسمی کشکوئیه تأیید 3 حسن اسفندمز تأیید 4 محمد حسین اسمعیلی درجوزی تأیید 5 مهدی اقبالی مهدی آبادی عدم احراز 6 عباس امیر حسینی ناصح تأیید 7 احمد انارکی محمدی تأیید 8 حسین انصاری مقدم تأیید 9 ابراهیم انوشه رد 10 محمد بلنبان عدم احراز 11 علیرضا بهرام پور رد 12 علی اکبر پور غلامعلی تأیید 13 محمد مهدی پورغلامعلی تأیید 14 حسین تقوی رشیدی زاده تأیید 15 محمدرضا توحیدی پور تأیید 16 احمد حبیبی بابادی عدم احراز 17 داود حسن زاده داورانی رد 18 غلامحسین حسن شاهی راویز تأیید 19 اسماعیل حسنی پور تأیید 20 محمد حسین حسنی موسی آبادی رد 21 علی حسین زاده قاسم آبادی تأیید 22 بهروز حیدری زاده تأیید 23 محمدرضا حیدریان فیروزآبادی عدم احراز 24 روح الله خلیلی نژاد کشکوئی پور انصراف 25 علی اصغر رنجبر توتویی تأیید 26 سعید ریاحی ریسه رد 27 سیدحمزه صابری اناری عدم احراز 28 محمد ضیاءالدینی عدم احراز 29 ابراهیم عطارد عدم احراز 30 حسین کریمی نوقی پور انصراف 31 عباس گلچین تأیید 32 حسین مؤمنی تأیید 33 علی محمد جعفری بهرمان تأیید 34 محمد مهدی مرتضائی نژادپور رفسنجانی تأیید 35 صدیقه ناجی زاده رد 36 محمد نوذری فردوسیه تأیید 37 علی هاشمیان رد 38 رضا وزیری نژاد مهدی آبادی رد

 

استان: کرمان حوزه: زرند، کوهبنان ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 حسین امیری خامکان تأیید 2 جواد ایرانمنش تأیید 3 بلال اکبرزاده رد 4 علی پور رنجبر حسن آبادی تأیید 5 محمدرضا توحیدی تأیید 6 مهدی بهاآبادی تأیید 7 محمدحسن حسن زاده سبلوئی تأیید 8 عباس دهقانی تأیید 9 حسن رحمانی ده نوی تأیید 10 محمود زارعی پور جلال آبادی تأیید 11 جواد زمانی باب گهری رد 12 وجیهه زمانی بابگهری تأیید 13 احمدرضا سلطانی اکبرآبادی عدم احراز 14 محمود عرب‌نژاد زرندی تأیید 15 محمد مهدی عرب نژادخانوکی عدم احراز 16 علی علویان رد 17 سیدحسین مصطفوی تأیید 18 سید محمد صالح موسوی زرندی تأیید 19 محمدرضا نخعی محمد آبادی تأیید 20 احمد نورالدینی باب تنگلی تأیید 21 حمید نورالدینی شاه آبادی تأیید 22 قدرت اله هوشیاری تأیید

 

استان: کرمان حوزه: سیرجان، بردسیر ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 افسانه آقا ملائی عدم احراز 2 سعید استوار سیرجانی رد 3 مهدی اسدی زیدآبادی تأیید 4 حسن اناری مؤمن آبادی تأیید 5 وجیهه ایران نژادپاریزی تأیید 6 احمد بهاالدینی انصراف 7 رضا پرتونیا تدیید 8 عباس پرواز رد 9 محسن جهانشاهی تأیید 10 ابراهیم جهانگیری رد 11 محمود جهانی تأیید 12 شهباز حسن پور بیگلری تأیید 13 سیداحمد حسینی تأیید 14 علیرضا خضری پور تأیید 15 محمد علی رضوی تأیید 16 امین زارع عسکری تأیید 17 صدیقه زاهدی تأیید 18 حکیمه زیدآبادی نژاد عدم احراز 19 علی اکبر سیلانی تأیید 20 جواد عباسلو عدم احراز 21 محمود علایی رد 22 رضا علیپور لری تأیید 23 سعید قرائی خضری تأیید 24 محمد حسین محترم تأیید 25 مجید محیاپور لری تأیید 26 محسن مصباح تأیید 27 علیرضا مؤمنی تأیید 28 عبدالله نجیب ایسینی انصراف 29 مریم نظری رد

 

استان: کرمان حوزه: شهر بابک ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 علی اسدی کرم عدم احراز 2 محمود جعفری تأیید 3 غلامرضا بهاآبادی رد 4 مصطفی رضا حسینی قطب آبادی رد 5 جعفر رضازاده ساراب رد 6 غلامرضا ریاحی مدوار تأیید 7 محمدرضا زین‌الدینی انصراف 8 مهدی سالاری کنگ تأیید 9 منصور سهروردی تأیید 10 حسین فتاحی تأیید 11 ناصر فروتن شهر بابکی رد 12 محمود مؤمنی بادامستان عدم احراز 13 اصغر محمدیان ندیک رد 14 ساره محمودی میمند عدم احراز 15 محمود محمودی میمند عدم احراز 16 احمد منگلی میدوک تأیید 17 محمدجواد منوچهری انصراف 18 عزیزالله نبی زاده تأیید

 

نام استان: کرمان نام حوزه: کرمان،‌ راور ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 مهدی ابراهیمی پور تأیید 2 مهدی ابراهیمی نژاد رفسنجانی تأیید 3 مهدی ابوالحسن زاده ماهانی عدم احراز 4 محمد رحیم ابوسعیدی رد 5 علیرضا احمدی گوهری عدم احراز 6 محمدجواد اسماعیل زاده رد 7 محمد علی اسماعیلی تأیید 8 سید محمد جواد اشرف منصوری تأیید 9  حسین انجم شعاع تأیید 10 بتول ایزد پناه راوری عدم احراز 11 همایون بابائی تأیید 12 عباس بابایی نژاد شهرآبادی رد 13 محسن برازوان رد 14 سمیه برهانی نژاد راینی عدم احراز 15 غلامرضا برومندفر عدم احراز 16 مرتضی بلوردی عدم احراز 17 علی بهرامی عدم احراز 18 ارسطو بهشتی عدم احراز 19 سجاد بیژن عدم احراز 20 سمیه پرورش تأیید 21 محمدرضا پورابراهیمی داورانی تأیید 22 منصور پورجعفری تأیید 23 روح اله ثمره رد 24 عباس حاجی پور فرسنگی عدم احراز 25 امیر حبیب نیای کنفگورابی عدم احراز 26 احمد حسن‌زاده عدم احراز 27 حیدر حیدریان تأیید 28 محمود خانی انصراف 29 علی خزاعی رد 30 رضا خواجوئی راوری رد 31 مهدی دهقانی قنات غستانی تأیید 32 ندا رحیم پور رد 33 حسین رزم حسینی انصراف 34 مسعود رشیدی رنجبر عدم احراز 35 افضل رضوی اناری عدم احراز 36 ویدا رضوی نعمت اللهی عدم احراز 37 محمود رهرو تأیید 38 شمسی رودباری عدم احراز 39 محمد مهدی زاهدی تأیید 40 حسن زاهدی فر تأیید 41 فرهاد زند وکیل تأیید 42 بیژن زنگی آبادی انصراف 43 منصور ساروئیه لکی عدم احراز 44 زهره سالاری تأیید 45 سینا سلاجقه رد 46 حمیدرضا سلجوقی عدم احراز 47 ثریا سلطانی نژاد تأیید 48 حسن سنجری بنستانی انصراف 49 مهدی سیاوشی کرد عدم احراز 50 مرجان شاکری رد 51 حسن شرفی پور عدم احراز 52 محمد حسن شفازند تأیید 53 محمدرضا شیخ شعاعی اختیار آبادی رد 54 امیر صباغ ملاحسینی تأیید 55 سمیه صلح جو عدم احراز 56 حامد طهمورسی انصراف 57 رامین عباس پور رد 58 احمد  علی نژاد عدم احراز 59 دادخدا غضنفری تأیید 60 غلامحسین غفاری رد 61 مجید فدائی عدم احراز 62 محمد مهدی فداکار داورانی تأیید 63 فرحناز فرح بخش رد 64 محمد فرشاد رد 65 احد فلاحت نژاد ماهانی رد 66 مجتبی قربانی نژاد انصراف 67 محمدرضا قطبی راوندی عدم احراز 68 ماشااله کاربخش راوری عدم احراز 69 علی کریم زاده کارنما رد 70 محمد علی کریمی رد 71 جواد کمالی تأیید 72 سمیه محسنی ده یعقوبی رد 73 سید علی مدنی کرمانی تأیید 74 مسعود مرتضوی نژاد تأیید 75 احسان معاذالهی عدم احراز 76 سمیه سادات  مهدوی تأیید 77 مریم موحدی تأیید 78 علی موحدی نیا تأیید 79 هادی مومنی خبیصی عدم احراز 80 مسعود نادری اناری رد 81 رفعت نادری پور انصراف 82 منصور ناطقی زاده رفسنجانی تأیید 83 محدثه نیکوئی عدم احراز 84 سولماز وحیدی انصراف 85 جمشید وکیل زاده انارکی تأیید 86 حمید وکیل زاده انارکی عدم احراز 87 رسول یحیی پور تأیید 88 روح اله یحیی پور تأیید 89 زهرا کرباسی راوری عدم احراز 90 علی کمساری بنانی رد

 

استان: کرمان حوزه: کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب ردیف نام نام خانوادگی نتیجه 1 محمدرضا امیری کهنوج تأیید 2 حمید امیری کهنوجیان رد 3 رضا تاجیک رد 4 احمد حمزه تأیید 5 منصور شکرالهی تأیید 6 عبدالرسول عزتی رد 7 عباس گروهی تأیید 8 حسین محمد علی زابلی رد 9 علیرضا محمدی انصراف 10 حسن مرادی تأیید 11 مختار وزیری رد 12 حسن کهوری صادق عدم احراز

 

استان کرمان تعداد نماینده    10

تعداد حوزه 9 تعداد بررسی‌شدگان 267 تعدادانصراف‌دهندگان 16 تعداد ردشدگان 63 تعداد تأییدشدگان 132 تعدادعدم‌‌‌‌احرازشدگان    56 به تفکیک حوزه انتخابیه نام‌ حوزه انتخابیه کل انصراف

عدم احراز

تایید رد بافت 32 1 5 15 11 بم 17 0 1 11 5 جیرفت 9 0 3 5 1 رفسنجان 38 2 7 21 8 زرند 22 0 2 17 3 سیرجان 29 2 3 19 5 شهربابک 18 2 4 8 4 کرمان 90 8 30 31 21 کهنوج 12 1 1 5 5

انتهای پیام/

http://fna.ir/DJ0ZVD

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار