قصه های امیرعلی و خوانندگی احسان کرمی در خندوانه

قصه های امیرعلی در برنامه خندوانه

رامبد جوان به همراه تیم خندوانه فصل سوم این برنامه شاد و پرمخاطب را با تغییرات مختلفی به روی آنتن شبکه نسیم می برند.پخش این برنامه که همزمان با برنامه سه ستاره احسان علیخانی شده است باعث شده تا خستگی های پیش از نوروز مردم تا حدودی با شادی و خنده رفع گردد.

دومین شب از فصل سوم «خندوانه» به تهیه کنندگی سید علی احمدی با حضور احسان کرمی، امیر علی نبویان پخش شد.در ابتدای برنامه رامبد جوان پس خواندن یک قطعه شعر شاد برنامه شب گذشته را تقدیم به تمام پدران و مادران کرد.

شب دوم از فصل سوم برنامه خندوانه ، جناب خان ، فصل جدید خندوانه

به من رای بدید

جوان در ادامه با اشاره به برنامه «سه ستاره» گفت؛ این برنامه به اجرا و کارگرانی احسان علیخانی است که در رقابتی دوستانه با حضور سی و سه داور در هیئت انتخاب، «خندوانه» را در سه بخش گزارشگری، اجرا و برنامه کاندیدا کردند. و من در اینجا میخوام از برنامه ام استفاده کنم و بگم که به من رای بدید.

رامبد جوان به رسم همیشگی در برنامه با 30 ثانیه تمرین خنده و بستن کمربندها «خندوانه» را پس از یک رفت و برگشت رسانه ای آغاز کرد.

در میان برنامه بعد از اجرای قطعه «آغوش صدا»، از آلبوم جدید «دیده بیدار» به صدای فرمان فتحعلیان، امیر علی نبویان و احسان کرمی به عنوان اولین گروه از مسابقه لباهنگ بر روی صحنه حاضر شدند.

احسان کرمی با اجرای قطعه «شیشه و سنگ» محمد حشمتی و امیر علی نبویان با اجرای آهنگ «غیر معمولی» با صدای محسن چاوشی خاطره ساز اولین گروه شرکت کننده در برنامه «خندوانه» شدند.

احسان کرمی پس از اجرای مسابقه لباهنگ در گفتگو با محمود کریمی گزارشگر «خندوانه» از اجرای کنسرتش در مرداد ماه خبر داد.

کاروان «خندوانه» راهی کرمان شد

در شب دوم ار سری جدید «خندوانه» بهروز بقایی با همراهی امیر کربلایی ‎زاده به سوی شهر کرمان سفر خود را آغاز کردند و از جاذبه های گردشگری و سوغاتی های این شهر گفتند.

گریه های جناب خان با اجرای احسان کرمی پس از آمدن جناب خان در کنار مهمانان برنامه و رامبد جوان، احسان کرمی به درخواست جناب خان قطعه ای خراسانی را به صورت زنده در برنامه «خندوانه» اجرا کرد که باعث گریه های بی وقفه جناب خان شد و در ادامه جناب خان به گریه کردنش پای قصه های امیر علی اعتراف کرد.

بعد از خواندن احسان کرمی و اجرای مسابقه لباهنگ، اینبار به خواست جناب خان بین نبویان و کرمی برگزار شد و پس از آن این دو عزیز با آرزو سالی خوش در سال 95 از تماشاگران و ببینندگان خداحافظی کردند.

در پایان برنامه رامبد جوان با آرزوی سالی خوش برای همه مردم ایران زمین نوید برنامه تحویل سال را در برنامه «خندوانه» داد و رسم همیشگی به همراه حضار داخل استودیو به احترام مردم ایران ایستادند و کمربندها را به امید لبی خندان باز کردند. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار