X بستن تبلیغات
5. Fixed

همراه با صد تکنیک پتینه در «خلاقیت با رنگ»

به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،کامل حسن‌زاده تهیه‌کننده برنامه «خلاقیت با رنگ» در خصوص ویژگی‌های این برنامه ؛ گفت: طرح و ایده این برنامه را آقای محمد میری مطرح کرد. پس از کار کردن روی این طرح به یک طرح جامعی رسیدیم که آن را به شبکه آموزش پیشنهاد داده و شبکه نیز از آن استقبال کرد. در حال حاضر 15 قسمت 9 دقیقه‌ای از کار آماده است. 15 قسمت بعدی نیز در دو هفته بعدی آماده خواهد شد. میانگین زمانی هر قسمت 7 دقیقه است.

هدف اصلی برنامه‌ آشنایی بینندگان با رنگ، نحوه ترکیب رنگ‌ها،‌ بروز خلاقیت و استفاده از اوقات فراغت با کمترین امکانات است. به طور کامل این کار تحریک کننده و ترغیب کننده انگیزه درونی افراد است تا با بازی با رنگ‌ها انگیزه خود را به صورت بالفعل درآورند.

همراه با صد تکنیک پتینه در «خلاقیت با رنگ»

حسن‌زاده اظهار داشت: بسیاری از مردم سادگی نحوه کار با رنگ را نمی‌دانند. به همین دلیل کارهایی از این قبیل را برون‌سپاری می‌کنند؛ اما هنگامی که خودشان در منزل آن را تجربه کنند، لذت فراوانی از این کار خواهند برد.

وی تصریح کرد: این کار آموزشی ساده است که در قالب یک برنامه 5 الی 10 دقیقه‌ای به شکل مختصر ارائه می‌شود. فقط باید بیننده آن را امتحان کند.

همراه با صد تکنیک پتینه در «خلاقیت با رنگ»

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: ما برای این برنامه دارای اتاق فکر هستیم. لازم است کمی از پخش برنامه بگذرد و ما بازخوردها را دیده و نیازسنجی کنیم تا متناسب با اولویت‌ها و درخواست‌های خانواده، شکل و شمایل برنامه را به آن سمت و سو ببریم. «خلاقیت رنگ» محدودیت قسمتی ندارد.

وی بیان کرد: کارشناس مجری برنامه استاد قدرت‌الله فرجی است که 46 سال تجربه کار در رنگ و پتینه دارد. اجرای 30 قسمت اول برنامه بر عهده آقای فرجی است. در واقع ما شاهد یک مستند آموزشی هستیم. این نوع آموزش، ارزیابی کار و نیازها موقعیت مناسبی را برای همکاری با شرکت‌های داخلی ایجاد می‌کند تا از این طریق و مشارکت با برنامه شرکت‌ها محصولات خود را معرفی کنند. این کار در ایران غنی است. ساخت این برنامه تا 100 قسمت نیز جا دارد و به تکرار نمی‌رسد. آقای فرجی در کشورهایی مانند کانادا و کویت فعالیت داشته است؛ اما باید بگوییم که ایران در این زمینه حرف اول را می‌زند.

همراه با صد تکنیک پتینه در «خلاقیت با رنگ»

کامل حسن‌زاده عنوان کرد: «خلاقیت با رنگ» هنر ایرانی را معرفی می‌کند تا از این طریق قضاوت خود را نشان دهیم. مردم با تماشای این برنامه شهامت پیدا می‌کنند تا به این زمینه ورود کرده  و خلاقیت خود را در هر مکان و در هر وسیله‌ای اعم از چوب، مبلمان و حتی دیوار و نمای ساختمان به کار ببرند. در این برنامه 100 نوع تکنیک پتینه آموزش داده می‌شود.

گفتنی است؛ زمان پخش این برنامه بین ساعت 22:30 تا 23 است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار