تعطیلی برخی مدارس علی‌رغم ممنوعیت

تعطیلی برخی مدارس علی‌رغم ممنوعیت

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷

به رغم اصرار وزارت آموزش و پرورش بر عدم تعطیلی مدارس اما باز هم طی روزهای گذشته تعدادی از مدارس تعطیل شدند.

به گزارش جهان به نقل از فارس، به رغم اصرار وزارت آموزش و پرورش بر عدم تعطیلی مدارس اما باز هم طی روزهای گذشته تعدادی از مدارس تعطیل شدند.

در برخی مدارس، دانش‌آموزان زودتر به استقبال تعطیلات نوروزی رفتند و همراه خانواده عازم سفر نوروزی شدند؛ برخی دانش‌آموزان هم به رغم آنکه مسئولان مدرسه تأکید کردند که تعطیل نیست اما خودشان زنگ تعطیلی را به صدا درآوردند و با آنکه در خانه بودند اما به مدرسه نرفتند.

در این میان برخی مدارس هم خودشان اقدام به تعطیلی کردند و به خانواده‌ها اعلام شد که مدرسه‌ در دو روز غیرتعطیل پایان سال، تعطیل است.  

البته تعدادی از مدارس هم با ترفندهایی چون درس جدید، برگزاری امتحان و ندادن پیک‌های نوروزی تلاش کردند که دانش‌آموزان را تا آخرین روز تحصیلی سال ۹۴، به مدرسه بکشانند.

در هر حال آخرین روز تحصیلی مدارس در سال ۹۴ با در نظر گرفتن مدارس نوبت عصر، کم‌کم دارد به ساعات پایانی نزدیک می‌شود و مدارس برای ۱۶ روز چشم انتظار صدای زنگ مدرسه و حضور پرشور دانش‌آموزان خواهند بود.

کد مطلب: 480255

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار