شیکترین مدل مانتو و پالتوهای نفیسه روشن + تصاویر

نفیسه روشن خوش سیما پوششی همانند لبخندهای دلنشینش دارد. این بازیگر زن که دوستداران زیادی به دلیل مهربانی و خنده رو بودشن در میان علاقه مندان به بازیگران به خود اختصاص داده است در انتخاب لباس هم لطیف و ملایم است. زیاد نیستند مدل مانتوهایی که با ایستادن بر روی فرش قرمزها و حضور در جشنواره از این بازیگر زن دیده ایم اما همین تعداد کم هم شیک و جذاب هستند. مدل مانتوهای رسمی ، مجلسی و اسپرت و راحت تقریبا سبکهایی است که در لباس های نفیسه روشن وجود دارد. برای اظهار نظر در مورد تیپ های بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان به چند نمونه از مدل پالتو و مانتوهای او نگاهی می اندازیم تا در کنار ایده های زیبا آشنا شویم با سبک پوشش نفیسه روشن.

نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانی ، مانتو بازیگران سینمانفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشن

نفیسه روشن ، مانتو بازیگران سینما ، مدل مانتو بازیگران

نفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمدل مانتوی نفیسه روشن در جشن حافظ

 مانتوی شیک مجلسی لیمویی رنگ با اپلیکه های مشکی برجسته مدلی بود که نفیسه برای حضور در مراسم جشن حافظ سال گذشته انتخاب کرده بود. این مانتوی کلاسیک بدون یقه تقریبا مدلی با طراحی جدید در این سبک مانتوهای زنانه بود. 

نفیسه روشن ، مدل مانتو بازیگران ، مانتو بازیگراننفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتو نفیسه روشن ، مانتو بازیگران ، مانتو بازیگران در جشنواره فیلم فجرنفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمدل مانتوهای نفیسه روشن در مزون ها و گالری های لباس

نفیسه روشن هم از آن دسته از بازیگرانی است که به صورت جسته گریخته در عکس های تبلیغاتی مزون ها و برندهای مختلف لباس دیده می شود نه به عنوان مدلینگ ثابت اما شرکت در این مراسم هم فرصتی است برای علاقه مندان به لباس های بازیگران تا مدلهای بیشتری از مدل مانتوهای خانم بازیگر در اختیار باشد. مانتوهای با پارچه های مجلسی و تکه های گیپور در طراحی کلی که برای هر خانم و دختر خانمی یک ایده ی زیبا محسوب می شود.

مانتو مجلسی جدید ، مانتو بازیگران در جشنواره فیلم فجر ، پالتو بازیگران در جشنواره فجر 

نفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی بازیگر زن ، پالتو بازیگران در جشنواره فجر ، جشنواره فیلم فجر 94نفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتو مجلسی ، جشنواره فیلم فجر 94 ، عکس های نفیسه روشن در تبلیغات مدل مانتونفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، عکس های نفیسه روشن در تبلیغات مدل مانتو ، تیپ های نفیسه روشننفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشن

نفیسه جان مانتوهای کتی هم می پوشد، برای تابستان او هم از مانتوهای آزاد و راحت استفاده می کند همچنین در میان پوشش های زمستانی او پالتوهایی یقه انگلیسی و پانچوهای شیک هم به چشم می خورد. در ادامه مدل منتخبی از مدل پالتو و مانتوهای این بازیگر زن را با هم می بینیم.

مدل مانتوهای زمستانی و تابستانی نفیسه روشن نفیسه روشن ، تیپ های نفیسه روشن ، عکس های نفیسه روشن در کنار همسرشنفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی نفیسه روشن ، عکس های نفیسه روشن در کنار همسرش ، نفیسه روشننفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی جدید ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی شیک ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی شیک ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنپانچوی نفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتو گیپور و دانتل ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشننفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتو شیک ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمدل مانتو و پوشش نفیسه روشن در جشنواره فجر 94مانتو جدید نفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشنمانتوی نفیسه روشن ، نفیسه روشن ، مانتو بازیگران زن ایرانینفیسه روشن - مدل پالتو و مانتوهای نفیسه روشن

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار