X بستن تبلیغات
5. Fixed

آموزش ساخت یک چک لیست زیبا و ساده در آیفون

اپلیکیشن یادداشت‌های اپل در iOS 9 با تغییرات زیادی همراه بوده است. در حال حاضر ویژگی‌هایی نظیر لیست‌های گلوله ای، عناوین، نوشتن به وسیله دست خط واقعی و اضافه کردن یک تصویر به این برنامه کاربردی اضافی گردیده است.
اما یکی از ویژگی‌هایی که شاید جز برنامه یادداشت اپل در خیلی از اپلیکیشن‌های دیگر یادداشت برداری نتوان آن را یافت، ایجاد یک چک لیست است. در واقع شما با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود که یک لیستی از وظایف امروز خود را نوشته و پس از انجام هر کدام از انها تیک آن مورد را بزنید یا به عنوان مثال شما جهت خرید مواد غذایی به سوپر مارکت رفته اید، کافیست تا تلفن خود را در آورده و جلوی هر محصولی که در لیست آنها را جهت یادآوری نوشته اید، یک تیک بزنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با ساخت یک چک لیست بسیار ساده در برنامه "یادادشت" آیفون آشنا نماییم. با ترفندها همراه باشید.

مرحله اول: ابتدا اپلیکیشن Notes یا یاداشت‌ها را در آیفون خود اجرا نمایید. پس یک نوشته را ایجاد نمایید. (شما می‌توانید نوشته ی خود را بر روی حساب کاربری اینترنتی و یا بر روی حافظه دستگاهتان ذخیره نمایید. انتخاب با شماست)

مرحله دوم: سپس در محلی که برای نوشته شما ایجاد شده است، کافیست تا بر روی کلید + در پایین و در سمت راست صفحه ضربه بزنید. پس از زدن ضربه ۴ آیکون در بالای صفحه کلید مجازی شما نمایان می‌شوند. برای ایجاد یک چک لیست کافیست تا گزینه "دایره درون تیک خورده" را لمس کنید تا یک دایره تو خالی در صفحه ایجاد گردد. سپس در جلوی دایره می‌توانید گزینه مورد نظر خود را بنویسید.

notes-ios9

مرحله سوم: پس از خروج از حالت ویرایش، شما این قابلیت را خواهید داشت که هر کدام از نوشته‌های دلخواه را تیک بزنید.

notes-ios9-2

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار