فروشگاه شمشاد، به عنوان نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات شیائومی معرفی شد

امروز در مراسم ورود رسمی شیائومی به بازار ایران، فروشگاه اینترنتی شمشاد نیز با هدف فروش اینترنتی محصولات شیائومی معرفی شد.

امروز طی مراسمی که با حضور مدیران ارشد شرکت TASK - نماینده‌ی رسمی شیائومی در بازار خاورمیانه و آفریقا و همچنین مدیران شرکت اسوشید تجارت، نماینده‌ی شرکت تسک و عرضه کننده‌ی محصولات شیائومی در ایران، مدیران همراه اول و خبرنگاران برگزار شد، شرکت اسوشید تجارت به عنوان نمایندگی محصولات شیائومی در ایران معرفی شد.

شیائومی در بازار چین تنها از طریق کانال فروش آنلاین، محصولات خود را به دست مصرف‌کننده می‌رساند و تلاش این شرکت نیز بر آن است تا محصولات خود را در بازارهای مختلف، بیشتر از طریق کانال‌های آنلاین عرضه کند. اما خیابانی یکی از مدیران ارشد شرکت اسوشید تجارت اعلام کرد که بازار ایران هنوز آماده‌ی عرضه‌ی صرفا آنلاین محصولات شیائومی نیست و از این رو آن‌ها هر دو کانال آنلاین و آفلاین را برای عرضه‌ی محصولات شیائومی انتخاب کرده‌اند.

در همین راستا، اخلاقی فر - مدیرعامل شرکت شمشاد نیز به معرفی کوتاه این فروشگاه اینترنتی پرداخت و آن را فروشگاه رسمی فروش محصولات شیائومی عنوان کرد.

در حال حاضر محصولات شیائومی از طریق فروشگاه‌های بسیاری در بازار عرضه می‌شوند؛ اما شمشاد خود را فروشگاه رسمی عرضه کننده‌ی این محصولات می‌داند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار