افشای اختلاس 8 میلیاردی در فروشگاه رفاه

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از اختلاس 8 میلیارد تومانی و فروش 5 میلیارد تومان بن خرید به 11 شرکت صوری در ...

افشای اختلاس 8 میلیاردی در فروشگاه رفاه

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از اختلاس 8 میلیارد تومانی و فروش 5 میلیارد تومان بن خرید به 11 شرکت صوری در دولت قبل خبر داد و گفت: در دولت قبل 100 نفر به صورت غیرقانونی به استخدام رسمی شرکت رفاه درآمدند که امروز برای این اقدامات غیرقانونی پرونده‌های حقوقی تشکیل دادیم و به مراجع قانونی شکایت کردیم.

گلزاده همچنین با اشاره به اختلاس 13 میلیارد تومانی از فروشگاه‌های رفاه در دولت قبل گفت: در سال 92 قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 5 میلیارد تومان از این فروشگاه‌ها خارج شد همچنین در سال 91 هم همچنین مدیران وقت 8 میلیارد تومان اختلاس کردند.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با بیان اینکه به دلیل ضعف سیستم مالی در سال‌های گذشته مبلغ 5 میلیارد تومان از این سیستم اختلاس شد که با سود آن به 8 میلیارد تومان رسید، افزود: پرونده‌های حقوقی تشکیل شده و به مراجع قضایی شکایت کردیم تا مبالغ اختلاس شده به سیستم برگردد.

وی همچنین ادامه داد: 5 میلیارد تومان دیگر که از سیستم خارج شده است بن خرید بوده که به 11 شرکت صوری یک شبه فروخته شد که نیمی از آن را به شرکت برگرداندیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار