حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولتی از سال آینده چقدر می شود؟

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز" ، مخاطبانی هستند که هنوز گلایه دارند چرا حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولتی ترمیم نشده است.

هنوز برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه دارند چرا حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دولت، کمتر از میزان اعلام شده است.

مخاطبی به نام حيدري در این باره نوشته: ما كه زبونمون مو در اورد بسكه نوشتيم و شما ننوشتين!!ما مستمري بگير اداره ثبت اسناد و املاك شيراز هستيم،بعد گذشت چهارده سال از فوت پدرم هنوز حقوق ما ماهيانه هفتصد هزار تومان است،پس چي ميگه دولت نبايد حقوق زير ميليون باشه،لطفا پيگيري كنيد.

قابل توجه این مخاطبان ارجمند؛ سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام کرد از سال 95 حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان دولتی دست کم 1 میلیون و 50 هزار تومان می شود. طبیعی است حداقل حقوق از زمان اجرای قانون بودجه 95 برقرار خواهد شد.

یعنی این دسته از مخاطبان باید صبر کنند تا در پایان فروردین 95 و با دریافت حقوق و مستمری ماه آینده درباره میزان افزایش آن، قضاوت کنند./خبرآنلاین/110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار