X بستن تبلیغات
5. Fixed

موسیقی برتر هفته از دید بازی تاک: Everybody’s Gone to the Rapture

ریتم زندگی در دنیای خیالی بازی ها را با موسیقی درون آن ها می توان تلفیق کرد.تلفیقی از دو دنیای حقیقی و مجازی که باعث می شود خاطره های تجربه ی یک بازی هیچ وقت از یاد نرود.

سلامی دیگر به همراهانی که همواره اخبار بازی تاک را دنبال می کنند و همراه ما هستند.

با موسیقی برتر این هفته ی دنیای گیم از نگاه بازی تاک در خدمت شما هستیم, البته شاید این بار بازی قدیمی و شناخته شده ای برای شما نداشته باشیم اما با شنیدن آهنگ های آن هیچ وقت این بازی را فرامخوش نخواهید کرد.

بازی Everybody’s Gone to the Rapture دارای ویژگی های منحصر به فردی است که هر کدام به گونه ای این بازی را زیبا و شگفت انگیز می کند.در کنار تمامی قابلیت های موجود در این بازی که توجه بازیکنان را به خود جلب می کند.

Bazitalk-Everybodys-Gone-To-The-Rapture™_20150811153041

شاید افراد زیادی با این بازی آشنایی نداشته باشند اما با این حال ما پس از تجربه ی آن بر روی PS4 و رو به رو شدن با ویژگی های بسیار زیبا و منحصر به فرد آن, موسیقی زیبایش نظرمان را به خود جلب کرد.

پس از آن بود که نگاهی به موسیقی تاثیر گذار این بازی زیبا انداختیم و برخلاف انتظار شگفت زده شدیم.اگر شما جزو افرادی باشید که به آهنگ های کلاسیک و آرام علاقه مند باشید, بدون شک جذب موسیقی متن دلنواز و شنیدنی Everybody’s Gone to the Rapture خواهید شد.

شاید موسیقی در یک بازی قسمتی باشد که کم تر به آن توجه می شود اما در کنار آن بسیاری از بازیکنان هستند که به موسیقی یک بازی اهمیت بسیاری می دهند.

یک بازی در کنار یک گرافیک زیبا و گیم پلی روان نیاز دارد از نظر موسیقی نیز غنی باشد تا بتواند به عنوان یک بازی همه چیز تمام شناخته شود.

در بازی Everybody’s Gone to the Rapture شاهد جهانی گسترده و زیبا خواهیم بود که داستان تاثیر گذار آن با تلفیقی از موسیقی آرام و شنیدنی جوی جالب و دوست داشتنی را ایجاد می کند.

من به شخصه فکر می کنم هر بازی چه بزرگ و چه کوچک به جز تصاویر خیره کننده, دوستان و دشمنان یک قطعه ی دیگر که این بازی را کامل می کند موسیقی آن است.

2923584-everybody's+gone+to+the+rapture™_20150816194136

آهنگساز این بازی خانم Jessica Curry می باشد که هنگام مبارزه با یک بیماری جسمی و لاعلاج و در کنار مشکلات بسیار سعی کرد تمامی آهنگ های این بازی را متناسب با داستان و شرایط آن تالیف کند.

او تمام سعی خود را کرد تا این که در انتها یک موسیقی متن بسیار زیبا و شنیدنی با کلی آهنگ بی کلام و عادی برای این بازی درنظر گرفت که به خوبی توانست مورد توجه بازیکنان Everybody’s Gone to the Rapture قرار بگیرد.

IMG_65282

ایشان به خوبی توانسته آهنگ های هر بخش از این بازی را تالیف نماید که هر کدام از این آهنگ ها,با صحنه های مختلف بازی و اتفاق هایی که درون آن رخ می دهد به خوبی مطابقت دارد.

هنوز بازی را آغاز نکرده شما یک موسیقی بسیار زیبایی را می شنوید که با محیط خیره کننده ی آن تلفیق شده و در انتها احساسی باور نکردنی را به بازیکن القاء می کند.

اگر به بازی های سبک ماجرایی علاقه مند باشید به خوبی می دانید که این نوع بازی ها جوی آرام داشته و بر پایه ی داستان اصلی به جلو پیش می رود.داستان Everybody’s Gone to the Rapture نیز به گونه ای است شما با کاراکتر های زیادی سر و کار ندارید.

شما لازم نیست که از چیزی فرار کرده یا استرس داشته باشید فضا و جو بازی مضمونی آرام و ساکت دارد و همین امر باعث می شود موسیقی آن بیشتر از حد معمول مورد توجه قرار بگیرد.

Everybodys-Gone-to-the-Rapture-1

جملاتی که در ابتدای بازی از یک رادیو شنیده می شود از همان ابتدا اتمسفر این شهر زیبا را به صورت مرموزی نمایان می کند و هنوز بازی آغاز نشده بازیکن را به فکر وا می دارد.

همین جملات خود با یک موسیقی عالی شنیده می شوند که بازیکن را محو خود کرده و نشان می دهد که یک بازی متفاوت است. در Everybody’s Gone to the Rapture بازیکنان در یک شهر کوچک انگلیسی ساکن اند که مردمان آن جا به طرز خیلی مرموزی ناپدید می شوند و شما در یک شهر بزرگ کاملا تنها هستید.

این تنهایی سکوت بیشتری را به بازی و محیط های مختلف آن اضافه می کند و در این میان موسیقی بازی است که حرف اول را می زند.در این بین گرافیک خیرره کننده ی Everybody’s Gone to the Rapture بر روی PS4 در کنار این آهنگ های کلاسیک و آرام جو بسیار دلنوازی به بازی می دهد.

رَپچر شهری در انگلستان است که با وجود آب و هوا و محیط های مختلف آن می توان فهمید که در بخش مرطوب این کشور واقع شده است, چرا که تمامی محیط های مختلف آن طبیعی بوده و سرسبز می باشند.

everybodys-gone-to-the-rapture-screen-06-ps4-us-14apr15

بنابراین بازی Everybody’s Gone to the Rapture دارای محیط های بسیار زیبا و پهناوری است که هنگام گذر از میان آن ها در کنار گرافیک زیبا و خیره کننده ی بازی می توان احساس خوبی را تجربه کرد.

حال اگر این زمان ها با موسیقی آرامش بخش این بازی تلفیق شود چه خواهد شد؟؟ بله درسته آن وقت است که تلفیقی بین دنیای داخل این بازی و موسیقی داخل آن صورت می گیرد. تلفیقی که می تواند خاطرات زیبایی از تجربه ی Everybody’s Gone to the Rapture را برای ما ثبت کند.

در مقابل جنگل های فوق العاده طبیعی با رودخانه های زیبا, گندمزار های طلایی رنگی که با تاب نور خورشید به آن ها درخششی خیره کننده دارند.

Everybodys-Gone-to-the-Rapture-4

تک تک جزئیات مختلف در محیط های گوناگون و مکان های مختلف شهر رَپچر همراه با موسیقی دلنواز آن می تواند آرامش خاصی به بازیکن بدهد و این امر باعث می شود بدون هیچ مشکل و استرسی به دنبال هدف اصلی در بازی گشت.

در Everybody’s Gone to the Rapture صدای آواز پرندگان, خش خش برگ ها به زیر پا, صدای قدم زدن در گندمزار, صدای جیرجیرک ها در شب, صدای زوزه های باد و تکان خوردن برگ درختان نیز به خوبی و واضح شنیده می شود.

Everybodys-Gone-To-The-Rapture™_20150816212620-1200x675

هنگامی که به چنین مکان هایی قدم می گذارید می توانید موسیقی بسیار زیبایی را بشنوید که بازی را به واقعیتی زیبا و به یاد ماندنی تبدیل می کند.

موسیقی اصلی بازی بیشتر به صورت کلاسیک است و آهنگساز سعی کرده تا تمامی آن ها را متناسب با داستان, اتفاق های درون آن, محیط های زیبا و دیالوگ های متفاوت بازی متناسب تالیف کند.

داستان بازی بسیار احساسی و تاثیر گذار است و کارکتر های نور مانندی که در گیم پلی آن مشاهده می کنید اغلب به صحبت با یکدیگر می پردازند تا شما با استفاده از آن ها بتوانید داستان اصلی شهر رَپچر را کشف کنید.

دیالوگ های مختلف این کاراکتر ها در بعضی از مواقع به شدت احساسی و طبیعی می شود و همین هنگام ای که گیم پلی بازی به دست موسیقی دلنواز داده شده و داستان بازی را پر رنگ تر نشان می دهد.

حال همین موسیقی آرام و دلنواز در کنار دیالوگ های احساسی بازی Everybody’s Gone to the Rapture را به یک عنوان فراموش نشدنی و متفاوت تبدیل می کند.

Everybodys-Gone-To-The-Rapture---_20150812195150

بیشتر بازیکنانی که این بازی را تجربه کرده اند محو داستان و گرافیک زیبای آن بودند اما در این بین منتقدان بسیاری پس از بررسی این بازی موسیقی آن را متناسب با شرایط, داستان و اتفاق های مختلف درون آن هماهنگ خوانده و بسیار آن را تحسین کردند.

بنابراین اگر یک موسیقی با شرایطی که در آن هستید هم خوانی داشته باشد می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد که با استفاده از آن انرژی بیشتری بگیرید و بازی را آنگونه که می خواهید به نتیجه برسانید.

علاوه بر آن موسیقی زیبای Everybody’s Gone to the Rapture بازیکن را وادار می کند هیچ وقت از تجربه ی بازی و قدم زدن در محیط های شگفت انگیز آن خسته نشود.

به این ترتیب است که موسیقی در یک بازی نقش تقریبا مهمی دارد.قطعات موسیقی در یک بازی می توانند در کنار دیگر ویژگی های آن بازیکنان را به وجد آورند.

هم اکنون موسیقی های بازی Everybody’s Gone to the Rapture نیز در شرایط مختلف به شما روحیه داده و شما را به پیدا کردن داستان اصلی بازی و رسیدن به اهداف خود در آن تشویق می کند.

nn3b

با این حساب موسیقی در یک بازی می تواند باعث پیشرفت در روند آن نیز بشود و همین امر است که باعث شده بازی تاک موسیقی برتر این هفته را به بازی Everybody’s Gone to the Rapture اختصاص دهد.

چرا که تک تک قطعات موسیقی در این بازی تمامی ویژگی های نام برده شده را دارا بوده و بسیار شنیدنی می باشند.امیدواریم کاربرانی که با این بازی آشنا نیستند با پوش دادن به موسیقی های زیبای آن بخواهند برای اولین بار Everybody’s Gone to the Rapture را تجربه کنند.

این بازی شاد در ابتدا کمی نا آشنا به نظر بیاید اما خب هیچ گیمری نیست که نخواهد تجربه های جدید داشته باشد و بازی های متفاوتی را به چشم ببیند.

آشنا شدن با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد موجود در Everybody’s Gone to the Rapture بدون شک می تواند توجه هر بازیکنی را به سمت خود جلب کند.همین امر است که باعث شده این بازی بتواند پس از انتشار به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرده و مورد استقبال بازیکنان بسیاری قرار بگیرد.

everybodys-gone-to-the-rapture-screen-08-ps4-us-14apr15

این بازی توسط شرکت Sony Computer Entertainment در آگوست سال ۲۰۱۵ برای کنسول PlayStation 4 منتشر شد. هر چند در ابتدا این بازی به عنوان یک بازی انحصاری برای مایکروسافت ویندوز یا همان PC اعلام شده بود، اما مدتی بعد به انحصار پلی‌استیشن ۴ در آمد.

هم اکنون به تازگی سازندگان Everybody’s Gone to the Rapture اعلام کرده اند که قصد دارند نسخه ی PC این بازی را نیز در سال ۲۰۱۶ در دسترس علاقه مندان قرار دهند اما هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ی آن مشخص نکرده اند.

با این وجود این بازی هم اکنون دارای بیش از ۲۵ آهنگ مختص به بخش های مختلف از بازی به صورت بی کلام و عادی خواهد بود.اگر از علاقه مندان به این بازی هستید پیشنهاد می کنیم به تک تک آن ها گوش دهید.

Everybodys-Gone-To-The-Rapture™_20150811182828

اگر هم برای اولین بار است که با Everybody’s Gone to the Rapture آشنا می شوید باید بگوییم که از گوش دادن به این موسیقی های کلاسیک و پر از آرامش خسته و پشیمان نخواهید شد.

فراموش نکنید که پیشنهاد بازی تاک برای همراهانش همیشه بهترین خواهد بود پس امیدواریم از شنیدن تمامی آهنگ های زیبای این بازی لذت ببرید.

حال برای دانلود تمامی آهنگ های بازی زیبای Everybody’s Gone to the Rapture با لینک مستقیم بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

2268a853c8c55ace88523d853ca6c44f16762f8a

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار