X بستن تبلیغات
5. Fixed

انتقال "تعاونی بدر توس" به م

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، ذکریا متحمل درباره آخرین وضعیت موسسه آرمان ایرانیان(کاسپین) و تعاونی بدر توس اظهار کرد: مؤسسه اعتباری آرمان ایرانیان متشکل از تعاونی های اعتبار فرشتگان، امید جلین، حسنات اصفهان، عام کشاورزان مازندران و کرمانشاه، الزهرا، پیوند و بدر توس می‌باشد.

وی گفت: این مؤسسه تمام مراحل قانونی و تعهداتی که از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شورای پول و اعتبار اعلام شده را با پشت سر گذاشته و در مرحله نهایی صدور مجوز قانونی است.

بنا بر اعلام روابط عمومی موسسه آرمان ایرانیان، متحمل درباره تعاونی بدر توس اظهار کرد: بدر توس با تابلو آرمان فعالیت می کند و بدهی و دارایی‌های این تعاونی قرار است پس از انجام حسابرسی مطابق با ضوابط و مقررات بانک مرکزی به آرمان ایرانیان (کاسپین) منتقل شود، ولی هنوز این انتقال انجام نپذیرفته است.

مدیر عامل موسسه آرمان ایرانیان(کاسپین) گفت: هیات تصفیه بدر توس توسط مقام قضایی تعیین شده و به وظایف قانونی خود عمل می کن . مؤسسه اعتباری آرمان ایرانیان با مشکل نقدینگی مواجه نیست و ظرف چند روز آینده مجوز قانونی خود را از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد کرد.

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار