مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر “رضا احدی” + فیلم و عکس

فرزاد مجیدی گفت: ما یک قهرمان ملی را از دست دادیم اما بعد از سه روز همه چیز را فراموش می کنند. بهتر است تا وقتی کسی زنده است به یادش باشیم.

 وی ادامه داد: برایم جالب است که تا عزیزی را از دست می دهیم دور هم جمع می شویم، زمانی که هادی نوروزی فوت شد همه بهترین نمایش ها را بازی کردند اما بعد از یک هفته همه چیز فراموش شد. رضا احدی دوران سختی را سپری کرد و کسی دورش نبود تا او را دلداری دهد اما الان در ورزشگاه شهید شیرودی جمع شدیم و بعد هم به خانه هایمان می رویم و همه چیز تمام می شود اما این داغ است که بر دل خانواده و عزیزان رضا احدی تا همیشه باقی می ماند.

حیدری: به نظر من احدی به حقش در مربیگری نرسید

خسرو حیدری گفت: مهمترین ویژگی مرحوم رضا احدی جنتلمنی او بود و همیشه سعی می کرد شخصیتش را حفظ کند. او دوست نداشت به هر قیمتی به هر جایگاهی برسد و به نظر من مرحوم احدی به حقش در مربیگری نرسید، چرا که دانش فنی بالایی داشت. البته در بحث بازیکنی، اولین لژیونری بود که به آلمان رفت. من افتخار شاگردی مرحوم احدی را دارم و باور نمی کنم که او از بین ما رفته و دیگر زنده نیست.

 بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران اضافه کرد: تمام فوتبالیست ها باید به این موضوع فکر کنند که روزی بازنشسته می شوند و به توجه نیاز دارند، بهتر است برنامه هایی اجرا شود تا پیشکسوتان هرازچندگاهی در مراسم جشنی حضور پیدا کرده و دور هم جمع شوند، نه اینکه در مراسم ختم همدیگر را ببینند. به هر حال، خیلی از آنها برای تیم ملی هم زحمت کشیده اند و در خوشحالی مردم سهیم بودند.

رضا احدی پیشکوست استقلال به خاک سپرده شد ، قطعه نام آوران بهشت زهرا ، مراسم تشییع پیکر رضا احدی

طاهری:همه در غم احدی عزادار شدیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس، در حاشیه مراسم تشییع پیکر مرحوم رضا احدی گفت: جا دارد به همه جامعه فوتبال تسلیت عرض کنم ما همه در این غم عزادار شدیم بنده ارتباط زیادی با این مرحوم نداشتم اما دورادور وی را می شناختم.علی اکبر طاهری همچنین درباره شرایط تیم پرسپولیس گفت: روز گذشته با دروازه بان ازبکستانی و همچنین علی محسن زاده دروازه بان دوم تیم نفت تهران قرارداد امضا کردیم.
وی در خصوص انتقال بیرانوند به پرسپولیس افزود:ما دوست داشتیم این دروازه بان ملی پوش را به خدمت بگیریم اما متاسفانه به علت بالا بودن مبلغ درخواستی موفق به این کار نشدیم.

نظری جویباری: فوتبال دینش را به احدی ادا نکرد

علی نظری جویباری گفت: وظیفه همه ما بود که در این مراسم حاضر باشیم. رضا احدی در اوج جوانی از بین ما رفت آن هم در حالیکه او از بهترین فوتبالیست ها بود اما کاری جز قرائت فاتحه و حضور در مراسم ختمش از دست ما برنمی آید.

 وی ادامه داد: احدی به هیچ عنوان قابل مقایسه با فوتبالیست های الان نبود. به نظر من او زود به دنیا آمد اما با این همه بازیکنان خوبی تحویل فوتبال ایران داد. رضا دینش را به فوتبال ادا کرد اما فوتبال نتوانست دینش را به او ادا کند.

رضا احدی درگذشت ، مراسم تشییع پیکر رضا احدی ، علی پروین

سخنرانی رحمتی در مراسم تشییع پیکر رضا احدی

مهدی رحمتی به نمایندگی بازیکنان استقلال در مورد رضا احدی به سخنرانی پرداخت. رحمتی در ابتدای صحبت های خود در جمع حاضرین گفت: در ابتدا از تمامی پیشکسوتان اجازه می خواهم که به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ استقلال درگذشت رضا احدی را تسلیت بگویم.

وی افزود: اینجا جای سخنرانی و صحبت کردن نیست فقط امیدوارم حضور این خیل عظیم مردم باعث تسلی خانواده رضا احدی باشد.

**کمیته مشوقین باشگاه استقلال با لباس های متحدالشکل که عکس رضا احدی روی این لباس ها نقش بسته بود پیکر رضا احدی را تشییع کردند.

اسدی: به وظیفه مان در قبال احدی عمل نکردیم

دبیر کل فدراسیون فو تبا ل گفت: به عنوان همبازی سابق "رضا احدی" به این مراسم آمده ام و نه به عنوان مسئول فدراسیون فو تبا لی، این که کسی را از دست بدهیم ناراحت کننده است. در این چند سال به او سر نزده ایم و شرمسار هستم. او قهرمان ملی ما بود و باید قدر او را می دانستیم.

وی ا ضافه کرد : احدی یکی از بازیکنان با اخلاق فو تبا ل بود. کار ما این است که پس از مردن کسی برای تشییعش بیاییم. ای کاش قبل از این که این اتفاقات رخ دهد قدر یکدیگر را بدانیم.

پیشکسوت استقلال رضا احدی در بهشت زهرا به خاک سپرده شد ، علی پروین ، پیروانی

کریمی: دعا کنید خدا روح احدی را شاد کند، مسا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار