X بستن تبلیغات
5. Fixed

واریز یارانه نقدی تا ساعت 24 امشب

واریز یارانه نقدی تا ساعت 24 امشببه گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،شصت و یکمین مرحله واریز یارانه نقدی ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

بر این اساس یارانه هر فرد 45 هزار و 500 تومان است که آخرین مرحله از یارانه سال 94 به حساب می آید.

گفتنی است میزان پرداخت شصت مرحله یارانه‌های نقدی تا پایان بهمن‌ماه امسال بالغ بر 220 هزار میلیارد تومان بوده که این رقم مجموع یارانه حدود پنج میلیارد نفر است.

مجلس شورای اسلامی در راستای حذف گروه های خاص از صف یارانه بگیران، در روزهای گذشته مصوبه ای در کمیسیون تلفیق در جریان بررسی لایحه بودجه سال 1395 به تصویب رساند که بر طبق آن قرار بر حذف گروه‌های مختلف تا تیرماه سال آینده شده است.
 
بر اساس این مصوبه گروه هایی همچون پزشکان،تجار، قضات دادگستری، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی، علمی دولتی و غیردولتی، ،افرادی که در سال جاری بیش از 15 میلیون تومان مالیات پرداخته‌اند، کارکنان نیروهای مسلح که دریافت سالانه آنها بیش از 35 میلیون تومان،بازنشستگانی که دریافتی سالانه مستمری آنها بالغ بر 35 میلیون تومان است و همچنین کارکنانی که دریافتی درآمد آنها بیش از سه میلیون تومان است از لیست بلندبالای یارانه بگیران حذف خواهند شد.

حال باید منتظر ماند و دید دولت برای اجرایی کردن این مصوبه چگونه در میدان عمل رفتار خواهد کرد تا یارانه نقدی به مستحقان اصلی خود برسد.

انتهای پیام /

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار