کرمانی‌مقدم: کاری به نام سپاهان نداریم

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان ابومسلم خراسان گفت: کاری به نام سپاهان نداریم و برای کسب سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، مرتضی کرمانی مقدم در نشست خبری قبل از بازی تیمش در برابر سپاهان اظهار کرد: در چند هفته اخیر نتایج قابل قبولی را به دست آورده بودیم ولی متاسفانه در بازی هفته گذشته با استقلال خوزستان نتیجه بازی را واگذار کردیم.

وی اضافه کرد: در تمرینات بر روی ضربات آزاد کار کرده بودیم ولی متاسفانه از همان جا ضربه خوردیم و باعث شد نتیجه بازی را واگذار کنیم. در این بازی مستحق سه امتیاز بودیم ولی بازی را با شکست به پایان رساندیم.

کرمانی مقدم در خصوص شرایط تیم سپاهان تصریح کرد: نباید به نتایج اخیر این تیم توجه کنیم. سپاهان یکی از قوی‌ترین تیم‌های ایران است و توانست در سال گذشته قهرمانی را از آن خود کند ولی با این حال کاری به این موضوعات نداریم و تنها برای کسب سه امتیاز بازی وارد زمین خواهیم شد.

وی درباره مشکلات مالی تیم عنوان کرد: مشکلات مالی برای تمام تیم‌هاست و فقط به تیم ما بر نمی‌گردد. به غیر از یک یا دو تیم تمام تیم‌های لیگ برتر مشکلاتی را دارند ولی با این حال تصمیم اصلی را باشگاه و فرهاد کاظمی خواهد گرفت ولی امیدوارم هر چه زودتر مشکلات برطرف شود.

مربی تیم سیاه جامگان درباره مصدومین و محرومین تیمش برای بازی فردا خاطرنشان کرد: رضا عنایتی را به دلیل مصدومیت و رضا شربتی را به دلیل محرومیت در بازی فردا در اختیار نخواهیم داشت ولی خوشبختانه بقیه بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند.

وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم فردا بازی خوبی را انجام دهیم و با سه امتیاز زمین بازی را ترک کنیم. باید تمام تلاش خود را بکنیم که بهترین نتیجه را برای مردم مشهد کسب کنیم زیرا اعتقاد دارم مردم مشهد لیاقت بیشتری دارند و تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را خواهیم کرد که در پایان فصل جایگاه خوبی را به دست آوریم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار