زباله تحویل دهید، سبزه و ماهی عید هدیه بگیرید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تحویل سبزه و ماهی در قبال دریافت پسماند خشک در شهر تهران خبر داد.

به مدت یک هفته در تهران زباله تحویل دهید، سبزه و ماهی عید هدیه بگیرید

 از ۲۴ تا ۲۸ اسفند ماه، طرحی در غرفه‌های بازیافت شهر تهران اجرا می‌شود که مردم می‌توانند در قبال تحویل دادن پسماند و زباله‌های خشک خود به این غرفه‌ها، سبزه و ماهی هدیه بگیرند.مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تحویل سبزه و ماهی در قبال دریافت پسماند خشک در شهر تهران خبر داد. حسین جعفری این طرح بنا به سنت هرساله در فاصله زمانی یک هفته به آغاز سال جدید (۲۴ تا ۲۸ اسفند‌) در غرفه‌های بازیافت سطح شهر تهران اجرا می‌شود. در سال گذشته نیز این طرح به صورت آزمایشی در برخی مناطق تهران اجرایی شد اما به صورت سراسری اجرا خواهد شد و شهروندان می‌توانند با مراجعه به بیش از ۲۷۰ غرفه بازیافت در نقاط مختلف شهر از جمله نقاط پرتردد با تحویل پسماند خشک سبزه و ماهی ویژه نوروز را دریافت کنند.

وی همچنین از برگزاری جشنواره بهترین هفت‌سین از دورریختنی‌ها در سطح مدارس شهر تهران خبر داد و افزود: در این جشنواره به همه دانش‌آموزانی که در چیدمان سفره هفت‌سین از دور‌ریختنی‌ها استفاده کنند جوایزی اهدا خواهد شد.

منبع: سلامت نیوز

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار