شایعه: گسترش دهنده The Witcher 3 Blood and Wine ماه آینده عرضه خواهد شد

شایعه: گسترش دهنده The Witcher 3 Blood and Wine ماه آینده عرضه خواهد شد

اخیرا خبری مبنی بر تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی The Witcher 3 منتشر شده. این گسترش دهنده که با نام The Witcher 3 Blood and Wine شناخته می‌شود هنوز تاریخ دقیقی به صورت رسمی برای آن تعیین نشده اما ظاهرا یک نفر از طریق وبسایت رسمی CD Projekt Red توانسته تاریخ انتشار آن را بیابد. با ما در ادامه همراه باشید.

طبق یک گزارش جدید، گسترش دهنده  The Witcher 3 Blood and Wine در تاریخ ۲۶ آپریل (۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) عرضه خواهد شد. حال که ما دیگر نمی‌توانیم Uncharted 4 را در این تاریخ تجربه کنیم و باید تا ماه می (May) صبر کنیم، اگر این خبر درست باشد به جایش می‌توانیم به تجربه Blood and Wind بپردازیم.

به هر حال، هنوز این تاریخ توسط سازندگان به صورت رسمی تایید نشده است. این خبر توسط وبسایت لهستانی استودیو CD Projekt Red به بیرون درز کرده است. CD Projekt Red قبلا در مورد تاریخ انتشار بازی تنها گفته بود در نیمه اول ۲۰۱۶ این بسته الحاقی عرضه خواهد شد، حال تاریخ ۲۶ آپریل بسیار قابل قبول است. در زیر نیز می‌توانید تصویر انتشار یافته از وبسایت لهستانی استودیو CD Projekt Red را مشاهده کنید.

The-Witcher-3-620x217

حال باید تا تایید رسمی از سوی سازندگان صبر کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار