ایرلندر ۱۰ ، بزرگترین هواپیما در جهان آماده پرواز شد + عکس

بزرگ ترین هواپیمای جهان که شکلی بین هواپیما و کشتی هوایی دارد تا چند هفته دیگر به پرواز در خواهد آمد.

بزرگ ترین هواپیمای جهان که نیازی به باند پرواز ندارد و از هر سطحی، از جمله آب قابلیت پرواز دارد تا چند هفته دیگر نخستین پروازش را آغاز خواهد کرد.

مشخصات هواپیما ایرلندر ۱۰ استخدام هواپیمایی ماهان Airlander 10

اسکای نیوز گزارش داد بزرگترین هواپیمای جهان در ابتدا در سال ۲۰۰۹ میلادی با عنوان پروژه ایرلندر ۱۰ برای ارتش آمریکا طراحی شد اما پس از آنکه این پروژه نیمه تمام رها شد، هواپیمای جدیدی بار دیگر برای کاربردهای تجاری بازطراحی گشت.

دیوید لرماونت، از کارشناسان صنعت هوانوردی به اسکای نیوز گفت این هواپیما بسیار ویژه است و نمی توان آن را به صورت انبوه تولید کرد، ‌اما با وجود این، چنین هواپیمایی برای کسانی که به آن نیاز دارند بسیار مفید خواهد بود.

مشخصات هواپیما ایرلندر ۱۰ استخدام هواپیمایی ماهان Airlander 10

این هواپیمای غول پیکر قادر است ۱۰ تن کالا و ‌۴۸ مسافر حمل کند و به مدت ۵ روز با سرعت ۹۲ مایل بر ساعت در آسمان پرواز کند. این ویژگی ها ؛ ایرلندر ۱۰ را به وسیله‌ای عالی برای حمل بار با حجم بسیار بالا به مکان های دوردست و صعب العبور تبدیل می کند.

 مشخصات هواپیما ایرلندر ۱۰ استخدام هواپیمایی ماهان Airlander 10

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار