شیطان داخل شکم این زن باردار زندگی می کند! + تصاویر

عکس شیطانی که داخل شکم زن باردار زندگی می کند

انتشار تصاویر عجیب و غریب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هر روز پررونق تر از قبل ادامه دارد. گوشه ای از دنیا عکسی از سونوگرافی داخلی شکم زن باردار منتشر شده است که موجودی شبیه شیطانی که انسانها در ذهن آن را به این شکل تصور می کنند دیده می شود.

در شکم این زن باردار یک شیطان زندگی می کند!

 همانطور که در عکس سونوگرافی این زن حامله مشاهده می کنید یک تصویر عجیب و ترسناک در آن وجود دارد که شبیه شیطان در تخیلات ما انسان هاست.

 شاید باورکردنی به نظر نرسد ولی اگرچه در وهله اول وقتی به این عکس نگاه می نمایید مانند خیلی از تصاویر سونوگرافی با بچه ای داخل رحم مواجه می شوید اما وقتی با کمی دقت به عکس خیره می شوید در گوشه سمت راست تصویر با شیطانی مواجه می شوید که در سونوگرافی خانم ظاهر شده است.

سونوگرافی زن باردار ، سونوگرافی زن باردار ، عکس سونوگرافی جنین

سونوگرافی زن باردار که داخل شکمش شیطان دارد

 این عکس بوسیله یکی از کاربران در سایت Imgur قرار گرفته است و در توضیح ان جمله”تصویری از سونوگرافی دوستم”نوشته شده است.یکی از کاربران با گذاشتن نظری در این باره می نویسد:”ایا کسی شیطانی در سمت راست این تصویر می بیند؟ 

شیطان داخل شکم زن باردار ، عکس سونوگرافی جنین ، سونوگرافی عجیب

عکس شیطان داخل شکم زن باردار

 فردی دیگر در جواب کاربر می نویسد خدایان هندو در سمت راست تصویر مشاهده می شوند.یکی دیگر می نویسد موجود عجیب و غریب دیده می شود.شیطان عجیب و غریبی است.این عکس عجیب تابحال 500 هزار بار توسط کاربران بازدید شده است

زن باردار ، زن بارداری که داخل شکمش یک شیطان دارد!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار