Xبستن تبلیغات

ساختمان عجیب به شکل کفش پاشنه بلند سیندرلا

ساخت اولین ساختمان عجیب به شکل کفش پاشنه بلند سیندرلا

ساختمان های عجیب و غریب بسیاری در گوشه کنار دنیا ساخته شده است. ساختمانی با شکل و فرم لباس ، وسایل زندگی و آلات موسیقی . در ادامه سریال دیدنی ساختبناهای عجیب دنیا در یکی از شهرهای تایوان ساختمانی شیشه ای به شکل کفش پاشنه بلند زنانه با ایده ی کفش سیندرلا ساخته شد.

مقامات محلی در یکی از شهرهای ساحلی تایوان برای جذب بیشتر زنان کلیسایی شیشه ای به شکل یک کفش پاشنه بلند ساختند.به گزارش Huanqiu.com این کلیسا با ایده ای از کفش سیندرلا طراحی و ساخته شده است.

ساختمان پاشنه بلند ، ساختمان عجیب دنیا ، عکس ساختمان عجیب

ساختمان به شکل کفش پاشنه بلند 

این کلیسای منحصربه فرد 55 فوت ارتفاع و 36 فوت عرض دارد. برای ساخت این کلیسا از 320 قطعه شیشه استفاده شده است.این بنای بلند به شکل کفش سیندلاری بیرون آمده از پا در استان چی یی تایوان ساخته شده است. صحن روباز مجهز به نورافکن یکی از ویژگی های خیره کننده کلیسای شیشه ای است.

ساختمان عجیب ، عکس ساختمان عجیب ، کلیساهای عجیب دنیا

اولین ساختمان عجیب پاشنه بلند در دنیا

قرار است این بنای پاشنه بلند یکی از مراکز مهم گردشگری در تایوان محسوب شود. تایید این ادعا هم همین است که پن تسویی-پینگ مدیر بخش تفریحی و سرگرمی این منطقه گفته است که این کلیسا برای گردهمایی های عادی استفاده نمی شود بلکه مکانی است که مردم می توانند قبل از مراسم عروسی خود برای عکاسی از آن استفاده کنند. او افزوده است: «ما در طرح های خود در نظر داشتیم که از آن یک مکان رمانتیک و روحانی بسازیم

ساختمان عجیب شیشه ای ، کلیساهای عجیب دنیا ، کفش سیندرلا

ساختمان عجیب شیشه ای پاشنه بلند

 داستانی جالب برای ساخت این ساختمان از زبان مردم محلی گفته شده است که طبق باور مردم محلی در در دهه 60 میلادی دختری جوان به علت بیماری هر دو پایش را از دست داد و مراسم ازدواجش به هم خورد . او هرگز نتوانست ازدواج کند به همین دلیل تمام عمرش را در کلیسا سپری کرد . این کلیسا و ساختمان به شکل کفش پاشنه بلند به احترام او ساخته شده است.

ساختمان پاشنه بلند ، کفش سیندرلا ، ساختمانی به شکل کفش سیندرلا

ساختمان پاشنه بلند عجیب به شکل کفش سیندرلاساختمان عجیب ، اولین ساختمان عجیب پاشنه بلند دنیا + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار