دشمن برای ترویج ضد ارزشها برنامه دارد/ نقش روحانیت در ترویج و تبلیغ دین سنگین می باشد

دشمن برای ترویج ضد ارزشها برنامه دارد/ نقش روحانیت در ترویج و تبلیغ دین سنگین است

عضو خبرگان رهبری گفت: یکی از معضلات جامعه ترویج ضد ارزشها است ؛ دشمن برای ترویج این مسئله اقدامات جدی کرده و این امر می طلبد ملبغان هم برای رویارویی با این مشکل کوشش زیاد تری کنند.

عکس دشمن برای ترویج ضد ارزشها برنامه دارد/ نقش روحانیت در ترویج و تبلیغ دین سنگین است

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام سید احمد حسینی خراسانی قبل از ظهر امروز در همایش ائمه جماعات مدارس استان شهر قم که در جامعه مدرسین حوزه علمیه شهر قم به انجام رسانده شد با تاکید براینکه یکی از اصول تعلیم و تربیت و مدیریت،مدارا کردن است گفت: در این رابطه روایات زیادی از ائمه طاهرین(ع) وجود دارد و همه این روایات دلیل بر اهمیت این مسئله دارد.

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر این که مدارا به معنای مردمداری است اضافه کرد: به این سبب ضروری است، اصل مدارا با مردمان و نمازگزاران در همه شئون امام جماعت متجلی باشد.

وی با تاکید بر این که یکی از شئونات امام جماعت، برگزاری نماز جماعت به صورت با سرعت و نبود طولانی عنوان کرد: این با سرعت خواندن فوائدی دارد که از جمله آن جذب جوانان، متنفر و خسته نشدن آنان است.

استاد حوزه با تاکید بر اینکه یکی از خصوصیات پیامبر اسلام(ص) خواندن نماز به صورت با سرعت و در عین حال کامل بود و روحانیت هم درادامه همان جاده هستند خواستار دقت جدی به اهمیت این مسئله شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی بابیان اینکه با سرعت به جا آوردن نماز، سیاست الهی بوده، بیان داشت: اگه مدارا را مورد دقت گذاریم می شود ازاین مجال برای رابطه بیشتر با جوان استفاده کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه با تاکید بر این که در سخن نقل کردن و منبر رفتن هم اصل مدارا، کاربرد اساسی دارد و ضروری است رعایت شود اضافه کرد: اگه سخنرانی برای قشرجوان در وقت کوتاهی انجام شود، چه بسا ثمربخشی آن از سخنرانی طولانی بیشتر باشد.

وی با بیان این که سخنرانی طولانی موجب نبود جذب مخاطب و خستگی می شود اضافه کرد: از جمله اصول اصلی سخنرانی، محتوا و مخاطب شناسی و درک مخاطب است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی یکی از معضلات جامعه را ترویج ضد ارزشها عنوان کرد و گفت: دشمن برای ترویج این مسئله اقدامات جدی کرده است و این امر می طلبد ملبغان هم برای رویارویی با این مشکل کوشش زیاد تری کنند.

وی با تاکید بر این که مبلغان مسئولیت سنگینی برای ترویج مبانی دینی و تربیت جوانان بر عهده دارند خواستار دقت بیشتر به این مباحث شد.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : گيتی خ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر رنج پيش آيد و گر راحت ای حکيم
««« »»»
نسبت مکن به غير که اين‌ها خدا کند

دشمن برای ترویج ضد ارزشها برنامه دارد/ نقش روحانیت در ترویج و تبلیغ دین سنگین می باشد

TT / 102 — TP / 26%

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار