ارتقا ظاهر و باطن تویوتا پریوس C 2017

به گزارش اخبار خودرو ، در کوچکترین محصول هیبریدی تویوتا می‌توان ردپای تغییرات کوچک اما مهم را مشاهده کرد. تویوتا پریوس C برای سال ۲۰۱۷ علاوه بر ارتقا ظاهری، چند مورد را نیز به تجهیزات استاندارد خود افزوده است.

تویوتا پریوس C 2017

تویوتا پریوس C 2017

فرم نمای جلو، شکل گهواره ای نمای جانبی، سپر و اسپویلر مشکی در عقب و رینگ های آلیاژی که جایگزین رینگ های فولادی شده اند از جمله بخش های تغییر یافته می‌باشند.

پکیج ایمنی تویوتا نیز اکنون بصورت استاندارد در پریوس C در دسترس است. این مجموعه شامل ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار حرکت بین خطوط و انتخاب خودکار نور بالا در شرایط محیطی ضروری می‌باشد.

تویوتا پریوس C 2017

تویوتا پریوس C 2017

تویوتا پریوس C 2017 در تیپ های یک، دو، سه و چهار قابل سفارش است. تجهیزات استاندارد تیپ یک عبارت است از سیستم صوتی انتون با ۴ اسپیکر و صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی لمسی، بلوتوث، رادیو AM/FM و پخش CD، خروجی AUX و پورت USB 2.0 به همراه اتصال آیپاد. البته تهجیزاتی مانند دوربین دید عقب و کروز کنترل را می‌توان بصورت سفارشی به این فهرست افزود.

تویوتا پریوس C 2017

تویوتا پریوس C 2017

در تیپ دو امکاناتی مانند کروز کنترل و پوشش نرم داخل کابین اضافه شده است. تیپ سه فناوری های پیشرفته تری مانند ورود بدون کلید، سیستم صوتی حرفه ای انتون، هدایت ماهواره ای را به خدمت گرفته و سرانجام در تیپ چهار سانروف برفی، دوربین عقب، صندلی ها با پوشش ویژه و فرمان و صندلی های جلوی گرمشونده را می‌توان مشاهده کرد.

تویوتا پریوس C 2017

تویوتا پریوس C 2017

البته پریوس C در خصوص پیشرانه هنوز یک انتخاب بیشتر ندارد. موتور ۱٫۵ لیتری بنزینی به همراه موتور الکتریکی که انرژی خود را از باتری های نیکل-متال هیدرید گرفته و در مجموعه قدرت کل سیستم ۹۹ اسب بخار می‌باشد. مصرف سوخت در شهر و جاده به ترتیب ۵٫۴ و ۵٫۹ لیتر در صد کیلومتر است. هنوز قیمت تویوتا پریوس C مدل ۲۰۱۷ اعلام نشده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار