آیت‌الله هاشمی رفسنجانی استوانه بی‌بدیل انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار مهر، ذکی اله خوشبخت صبح پنج‌شنبه در حاشیه مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اردبیل تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با درگذشت هاشمی رفسنجانی یکی از متفکران انقلابی خود را از دست داده است.

وی افزود: تأثیر تفکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی قابل‌توجه است؛ بطوریکه ایشان از چهره‌های مبارز ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی و در ادامه از پیشگامان انقلاب اسلامی بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به تأثیرگذاری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دوره‌های مختلف اشاره کرد و بیان داشت: نمی‌توان از تأثیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در قبل و بعد از انقلاب، در زمان دفاع مقدس و در مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام چشم پوشید.

خوشبخت با تأکید به اینکه وجود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تمامی دوره‌ها مایه خیروبرکت برای نظام بود، ادامه داد: حضور پرشور مردم ایران در مراسم ارتحال وی نیز گویای علاقه‌مندی مردم به این شخصیت بزرگوار است.

وی افزود: ولایت مداری و تبعیت از ولایت و رهبری یکی از ویژگی‌های بارز این متفکر انقلابی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار