تیزر جدید ال‌جی از صفحه‌نمایش بزرگ، ابعاد جمع‌وجور و ضدآب بودن جی 6 خبر دارد

ال‌جی مهر سکوت را شکست و در تیزر جدیدی از قسمتی از ویژگی‌های جی ۶ پرده برداشت، این تیزر جدید از صفحه‌نمایش بزرگ، ابعاد جمع‌وجور و ضدآب بودن جی 6 حکایت دارد.

از قرار معلوم ال‌جی آنقدر در خصوص پرچمدار بعدی خود هیجان زده است که نمی‌تواند جلوی خود را بگیرد و قبل از رونمایی این گوشی تراز اول، شاهد انتشار اطلاعاتی از جانب ال‌جی در خصوص جی ۶ هستیم.

اگر اخبار فارنت را دنبال کرده باشید حتما به خبر رونمایی ال‌جی از صفحه‌نمایش 5.7 اینچی QHD+ با نسبت ابعاد 18:9 برخورده‌اید، این صفحه‌نمایش جدید و جالب توجه قرار است در ‌گوشی جی ۶ ال‌جی جا خوش کند. اکنون نیز شاهد هستیم که ال‌جی رسما نام جی‌ ۶ را برای پرچمدار بعدی این شرکت تایید کرد.

در تیزر جدیدی که از جانب ال‌جی برای جی 6 در یوتیوب منتشر شده است، در کنار صفحه‌نمایش جدید این گوشی شاهد اطلاعات دیگری نیز هستیم. در این ویدئو از افراد مختلف پرسیده می‌شود که نظر آنها در خصوص گوشی‌ همراه هوشند ایده‌آل‌شان چیست. این افراد نیز صفحه‌نمایش بزرگ در یک گوشی جمع‌و‌جور، ضد آب بودن،‌ دوربین باکیفیت برای ثبت تمامی لحظات را مواردی می‌دانند که توسط مخاطبین به عنوان ویژگی‌های برتر برای یک گوشی هوشمند ایده‌آل مطرح می‌شوند.

در نهایت نیز ال‌جی در ویدئوی خود به تاریخ نهم اسفند ماه اشاره می‌کند، از قرار معلوم در این تاریخ چشم کاربران به جمال پرچمدار بعدی ال‌جی روشن خواهد شد. از طرف دیگر اگر از طرفداران پروپاقرص گوشی‌های همراه هوشمند هستید، حتما به خوبی می‌دانید که در این تاریخ قرار است مراسم کنگره جهانی موبایل در بارسلونا برگزار شود.

به این ترتیب به احتمال بسیار زیاد ال‌جی یکی از شرکت‌هایی است که در این مراسم دست‌پر به میدان خواهد آمد. از طرف دیگر در این تیزر تبلیغاتی ال‌جی اشاره‌هایی به قابلیت ضد‌آب بودن گوشی می‌کند، به این ترتیب باید دید جی ۶ که ظاهرا تا دندان به ویژگی‌های جدید و کاربردی مجهز شده است، چگونه در مقابل رقبای خود در سال ۲۰۱۷ قد علم خواهد کرد.

phonearena.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار