X بستن تبلیغات
5. Fixed

مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل صبح پنج‌شنبه در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید به جایگاه رفیع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در طول پیروزی انقلاب و پس از آن تأکید کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از نیروهای همدل امام راحل و بعد از ایشان رهبر معظم انقلاب بود.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده تصریح کرد: وی در تحولات سیاسی جامعه ایران بعد از انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن نقش کلیدی داشت و همواره توانسته بود با درایت و سیاست کم‌نظیر خود پشتیبان ولایت باشد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از چهره‌های شناخته شده سازندگی کشور بعد از دفاع مقدس و جنگ تحمیلی است، ادامه داد: این شخصیت بزرگوار همواره مورد اعتماد نظام و یکی از ستون‌های انقلاب اسلامی بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تأکید به اینکه تبعیت از ولایت و رهبری در تمامی منش و کردار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمود عینی دارد، اضافه کرد: امروز چنین نگاهی به ولایت در جامعه می‌بایست الگوسازی شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار