۲۵ میلیون بازیکن Rocket League در بیش از ۱ میلیارد مسابقه شرکت کرده‌اند

۲۵ میلیون بازیکن Rocket League در بیش از ۱ میلیارد مسابقه شرکت کرده‌اند

بتازگی استودیوی بازی‌سازی سایونیکس (Psyonix) اطلاعاتی از آمار و ارقام بازی محبوب Rocket League منتشر کرده است. به موجب این اطلاعات، بیش از ۲۵ میلیون بازیکن ثبت‌نام شده، به تجربه‌ی این بازی ورزشی-مسابقه‌ای می‌پردازند.

آخرین بار این استودیو در ماه ژوئن ۲۰۱۶ میلادی، آمار تعداد بازیکنان ثبت‌نام شده را ۱۹ میلیون نفر اعلام کرد که شاهد افزایش ۶ میلیون نفری آن هستیم. این اطلاعات در قالب یک تصویر در حساب کاربری رسمی این استودیو در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شده است که در ادامه به برخی از آمار مهم آن اشاره می‌کنیم.

بیش از ۱ میلیارد مسابقه توسط بازیکنان این بازی به سرانجام رسیده است که ۵۰ درصد آن‌ها در حالت رقابتی و ۳۳ درصد نیز در حالت تصادفی است. همچنین از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ میلادی، بازیکنان به تجربه‌ی بیش از ۳۱ میلیون مسابقه در حالت Rumble پرداخته‌اند.

هفته‌ی گذشته، سونی با انتشار آمار فروش فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن رسماً تائید کرد که Rocket League پرفروش‌ترین بازی این فروشگاه در سال ۲۰۱۶ میلادی در دو منطقه‌ی اروپا و آمریکای شمالی بوده است.

تصویر منتشر شده از سوی استودیو سایونیکس را می‌توانید از زیر مشاهده کنید که حاوی اطلاعات جالب دیگری‌ست.

rocket_league_stats-600x338

بازی مستقل و موفق Rocket League هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار