از بازی جدید استودیوی Nippon Ichi رونمایی شد

از بازی جدید استودیوی Nippon Ichi رونمایی شد

چندی پیش استودیوی بازی‌سازی نیپون ایجی سافتور (Nippon Ichi Software)، با راه‌اندازی یک وب‌سایت خبر از یک پروژه‌ی جدید در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی داد که حال، از این بازی رونمایی شده است. بازی جدید این استودیو Exile Election نام دارد.

این شرکت اقدام به رونمایی جزئی از این بازی در آخرین شماره‌ی مجله‌ی ژاپنی فامیتسو کرده است و به نظر می‌رسد Exile Election به همان اندازه که علاقه‌مندان این استودیو انتظار دارند دیوانه‌وار باشد. پلتفرم‌های مقصد این بازی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا هستند و بازی به صورت یک رمان تصویری طراحی شده که بر پایه‌ی داستان «پارک تفریحی محصور» شکل گرفته و در آن شخصیت‌ها قادر به تصمیم گیری در رابطه با سرگذشت یکدیگر هستند.

همانطور که اشاره شد اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده و هیچ اطلاعی از بابت این مورد که افراد چگونه و بر چه اساسی درباره‌ی سرگذشت شخصیت‌ها تصمیم می‌گیرند در دسترس نیست. با این حال استودیوی نیپون ایچی قول داده است که هنگامی که به عرضه‌ی بازی نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری را از آن منتشر کند.

بازی Exile Election در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار