رابطه و نزدیکی جنسی خوب تری را با این حرکات اندامی تجربی کنید

یک کارشناس فیزیولوژی ورزش از اثر ورزش بر کیفیت رابطه و نزدیکی جنسی سخن نقل میکند. برای داشتن یک رابطه و نزدیکی جنسی بهتر این مطلب را بخوانید.

پیشرفت رابطه و نزدیکی جنسی با این حرکات اندامی

یک کارشناس فیزیولوژی ورزش از اثر ورزش بر کیفیت رابطه و نزدیکی جنسی سخن نقل میکند. طبق نقل کرده آقای ریچ ویل، بانوان و آقایان قادر هستند با انجام این ورزش ها رابطه و نزدیکی جنسی خوب تری را تجربه کنند.

ورزش های معده ای به انجام رسانید

شکم نقش اثرگذاری در رابطه و نزدیکی جنسی دارد. با تمرینهای تقویتی به معده ای خوشترکیب با عضله های قوی خواهید رسید. حرکت تقویتی شکم را در ۳ تا ۵ نوبت ۱۵ تا ۲۰ بار به انجام رسانید. برای آقایون حرکت پل زدن نیز پیشنهاد داده میشود، تا بدنهای معده ای شان را تقویت کنند.

شنای سوئدی به انجام رسانید

شنای سوئدی برای پیشرفت رابطه و نزدیکی جنسی بسیار موثر است. چنانچه به صورت متداول قادر نیستید به انجام رسانید به صورت نیمه ایستاده و به مدد دیوار یا صندلی به انجام رسانید. در سه نوبت و هر بار ۱۲ تا ۱۵ بار این تمرین را به انجام رسانید. وقتی آمادگی ضروری را به دست آوردید، زانوهایتان را روی زمین بگذارید و این حرکت را به انجام رسانید. در این صورت باید کمرتان صاف باشد و تا جاییکه نوک بینی تان با زمین تماس یابد، پایین بیایید.

حرکات ورزشی سودمند به انجام رسانید

حرارت دادن بدن با حرکات ورزشی پیش از رابطه و نزدیکی جنسی بسیار موثر است. چنانچه این ورزش را به صورت منظم به انجام رسانید، قابلیت زناشویی و جنسی تان به طور شگفت انگیزی ازدیاد پیدا میکند. ورزش های راهپیمایی، شنا، دویدن، یوگا، دوچرخه سواری برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

هل دادن یا کشیدن اجسام

می توانید این حرکت ورزشی را که شامل انواع مختلف حرکات هل دادنی و یا کشیدنی است با لوازم ویژه به انجام رسانید.

به طور کلی ورزش سبب پایداری و نعوظ می شود و اضافه وزن اثر عکسی دارد. چنانچه پسندید دربین سالی مثل جوانی نعوظ داشته باشید، باید ورزش کنید. طبق تحقیقات، یک شناگر ۶۰ ساله مثل یک فرد ۴۰ ساله رابطه و نزدیکی جنسی کامیاب دارد و در سنین بالا کسانی که رابطه و نزدیکی جنسی منظم دارند از سایر اشخاص جوان تر، سلامتتر و خوش هیکل تر خواهند بود. پس تا می توانید ورزش کنید و رابطه و نزدیکی جنسی خوبی داشته باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار