جزییات پرداخت وام به سربازان غایب برای پرداخت جریمه

سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اقساطی پرداخت کردن جرائم سربازی گفت: فروش سربازی، کاهش سال غیب مشمولان و عدم افزایش جریمه سربازان غایب 3 خط قرمز ستاد کل نیروهای مسلح است.سردار کمالی ، جزییات پرداخت،وام سربازان غایب،وام خرید سربازی،وام پرداخت جریمه سربازی،نیروهای مسلح،مجلس

وی افزود: همکاران ما در مجلس پیشنهاداتی را مطرح کرده اند که البته هنوز تایید نشده ولی اگر سازوکار آن ها فراهم شود مشکلی برای اجرای آنان وجود نخواهد داشت که یکی از آن موارد اقساطی کردن پرداخت جریمه سربازان است.

سردار کمالی تاکید: البته باید توجه کرد که تمام جوانب این کار در نظر گرفته شود به طوریکه تجریه نشان داده که برخی افراد کم درآمد از پرداخت اقساط در مدت معلوم عاجز خواهند بود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به دومین پیشنهاد اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از پیشنهادات، پرداخت وام از سوی بانک ها به سربازان غایب جهت پرداخت جریمه است که چنانچه این موضوع نیز سازوکارش مشخص شود، مانعی برای اجرای آن وجود ندارد.

این مقام ارشد ستاد کل در مورد مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب ثبت نامی در سال 94 خاطرنشان کرد: این دسته از ثبت نام شدگان می توانند تا پایان سال اقدام کرده و جریمه خود را بپردازند؛ اگر اقدام نکنند باید در سال 95 جریمه را بپردازند که قطعاً میزان جریمه افزایش خواهد یافت.

جزییات پرداخت وام به سربازان غایب برای پرداخت جریمه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار