عضو تیم ملی گلف بانوان: زمین تمرینی ما کوچک است

عضو تیم ملی گلف بانوان گفت: برای تمرین در خرم‌آباد مشکل داریم.

‌زیبا مردانی در گفت‌وگو با ایسنا  خاطرنشان کرد: حدود ۱۰ سال گلف را به صورت جدی آغاز کرده‌ام و همواره به تیم ملی دعوت شده‌ام. در این سال‌ها گلف لرستان در دو بخش آقایان و بانوان به یکی از قطب‌های کشور تبدیل شده و خوشبختانه شرایط خوبی داریم.

مردانی، مهم‌ترین مشکل گلف لرستان را نبود زمین و کمبود تجهیزات عنوان کرد و افزود: زمینی که در آن تمرین می‌کنیم، خیلی کوچک بوده و مجبوریم برای ضربه زدن به بیرون زمین برویم و همین برای ما مشکل‌ساز شده است. همواره در خرم‌آباد برای تمرین مشکل داریم.

این گلف‌باز لرستانی تأکید کرد: اگر مشکل زمین تمرین ما حل شود و زمین استاندارد در اختیار داشته باشیم، بدون شک عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی یادآور شد: گلف به تازگی جزو رشته‌های المپیکی شده و اگر مسئولان سهمیه المپیک می‌خواهند، باید امکانات بیشتری به گلف‌بازها بدهند و توجه بیشتری به این رشته داشته باشند. 


انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار