کافه آپادانا، کافه‌ای آرام در مجتمع رز میرداماد

کافه آپادانا یکی از کافه‌های محدوده میرداماد است که در مجتمع رز میرداماد قرار دارد. این کافه یکی از جدیدترین کافه‌های این مجتمع است و امروز سری به آن زده‌ایم تا با آن بیشتر آشنا شویم. با کجارو همراه باشید.

معرفی

در محدوده بلوار میرداماد و مجتمع تجاری «رز میرداماد» تعداد زیادی کافه وجود دارد. مخصوصا در این مجتمع تجاری که در هر طبقه آن چند کافه وجود دارد. امروز به یکی از جدیدترین کافه‌های این مجتمع تجاری سری زده‌ایم تا با حال و هوای آن بیشتر آشنا شویم. کافه آپادانا یک کافه با محیطی آرام و رنگ‌های ملایم است. این کافه اخیرا با مدیریت جدید مجددا افتتاح شده است و مهمترین چیزی که در تبلیغ آن به چشم می‌خورد، بوفه صبحانه سلف‌سرویس است. فضای داخلی این کافه طراحی ساده و دنجی دارد و محلی مناسب برای گپ زدن با دوستان است. با تصاویر اختصاصی کجارو از این کافه همراه باشید.

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا

کافه آپادانا کجاست؟

کافه آپادانا در میرداماد، جنب مترو میرداماد، مجتمع رز میرداماد، طبقه دوم قرار دارد.

موقعیت مترو میرداماد روی نقشهچی بخوریم؟

مدیر این کافه از بین خوردنی‌ها به شما قهوه ایتالیایی، اسپرسو شوک، هام‌کاپ و ژامبون بوقلمون را پیشنهاد می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر منو و خوردنی‌های این کافه را ببینید.

کافه آپادانا

امکانات

کافه آپادانا امکاناتی مثل اینترنت بی‌سیم، دستگاه کارت‌خوان، تحویل رایگان، صبحانه، پارکینگ، دسر رایگان، غذای بیرون‌بر، دسترسی به حمل و نقل عمومی، سرویس بهداشتی، امکان رزرو و امکان برگزاری جشن و میهمانی دارد. ظرفیت کافه ۲۵ نفر در ۸ میز است و ساعت کار کافه صبح‌ها از ۷:۳۰ تا ۱۲ و عصرها ۱۶ تا ۲۲ است.

مورد علاقه من

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار