حالت استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی تعیین وظیفه شد

وضعیت استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی تعیین تکلیف شد

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد «پویا»، نمایندگان در نشست آشکارا نوبت شامگاهی امروز (۲۲ دی) مجلس ایران در جریان وارسی لایحه برنامه ششم توسعه ماده ۴۳ این لایحه را با ۱۶۶ رأی موافق، ۴ رأی مخالف و یک رأی ممتنع از مجموع ۲۰۰ نماینده حاضر در صحن آشکارا مجلس به ثبت رساندند.

در ماده ۴۳ این لایحه آمده می باشد:

و ــ سرمایه صندوق های پشتیبانی از توسعه بخش کشاورزی به هفت درصد از ارزش سرمایه گذاری بخش کشاورزی برسد به بخش کشاورزی و ازدیاد سرمایه بانک کشاورزی مطابق با استانداردهای بین ‏المللی اختصاص پیدا کند که از به فروش رسان املاک مازاد وزارت جهاد کشاورزی و سهم دولت در بودجه سنواتی نگاه میشود.

ح ــ سطح کلی پشتیبانی از کشاورزی سالانه تا دو درصد ارزش تولید این بخش ارتقاء پیدا کند.

ط ــ منفعت و کارمزد و جریمه وامهای دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه بخشوده شده و اصل وام آنان به مدت سه سال امهال می شود. کارگروهی متشکل از جهاد کشاورزی، بانک ذیربط و فرمانداری شهرستان مقدار خسارت را معلوم می کند.

ل ــ تولید و انتشار برنامه های تعلیمی، ترویجی، مدیریت مصرف آب، پیشرفت کمی و کیفی محصولات کشاورزی و فرآوری تولیدات، محافظت از زیستگاه طبیعی و منابع طبیعی کشور، نفع وری و جابجایی یافته های علمی به نفع برداران، به پیشنهاد و تأمین مالی وزارت جهاد کشاورزی توسط سازمان صدا و سیما

س ــ دست کم پانزده درصد (۱۵%) میانگین از تسهیلات اعطایی بانک های کشور.

وکلای ملت همچنین با بند (ن) ماده ۴۱ لایحه برنامه ششم با ۱۶۰ رأی موافق، ۱۹ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از مجموع ۲۲۰ نماینده حاضر موافقت کردند.

طبق مصوبه مجلس، تعیین وظیفه استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی در بانک کشاورزی یا صندوق بیمه محصولات کشاورزی تا انتها سال دوم برنامه و پیشگویی سنوات همکاری آنها به عنوان سابقه خدمت پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی سنوات گذشته تماماً با مستخدمین می باشد.

تهیه شده توسط: فرامرز س.

حالت استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی تعیین وظیفه شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار