واگذاری زمین به یکی از دوستان رئیس شورای شهر اردبیل تکذیب نمی‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سالار شاکر شامگاه چهارشنبه در نطق پیش از دستور جلسه شورای اسلامی شهر اردبیل تصریح کرد: بنده اظهارات خود را چند روز قبل در حضور رسانه‌ها و نمایندگان افکار عمومی طرح کردم.

وی با اشاره به ضبط ویدیویی تمامی جلسات شورا اضافه کرد: بنده نه قصد افترا و نه تهمت به کسی را دارم اما هر فردی انتقادی به اظهارات بنده دارد می‌تواند فیلم اظهارات را تماشا و داوری کند.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل تأکید کرد: بنده نه تنها خلاف واقع صحبت نکردم بلکه مسئولیت هر آنچه گفته‌ام را قانونا و شرعاً بر عهده می‌گیرم.

شاکر افزود: لازمه خدمت‌رسانی به مردم همبستگی بین اعضای شورای شهر و شهرداری است و گستردگی خدمات شهرداری ایجاب می‌کند که این همبستگی قویاً رعایت شود.

وی همچنین به فعالیت‌های شهرداری با وجود مشکلات مالی اشاره و تأکید کرد: کارمندان شهرداری جزو اقشار آسیب‌پذیر هستند و در وضعیتی که نیمی از شهرداری‌های مراکز استان‌ها در پرداخت حقوق کارکنان مشکل‌دارند، پرداخت منظم حقوق از سوی شهرداری اردبیل قابل توجه است.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل متذکر شد: این اقدام در وضعیتی است که ۹۸ درصد از اعتبارات شهرداری از جیب مردم تعیین می‌شود و با رکود محسوس اقتصادی درآمد شهرداری تا ۷۰ درصد کاهش یافته است.

به گفته شاکر با این وجود برخی پروژه‌های کلان از جمله پل قدس اجرا می‌شود و هر چند این پروژه محدوده پیرامون خود را قفل کرده اما لازم است اعضای شورای شهر نگاه ملی به آن داشته باشند.

وی همچنین خواستار نگاه کلان به تقاطع نیار شد و افزود: انتظار می‌رود در اجرای این پروژه نیز شهرداری از تمامی توان خود بهره گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل همچنین به ضرورت تعدیل تعداد تاکسی‌ها در سطح شهر اشاره کرد و بیان داشت: جمعیت مرکز استان اردبیل به ۵۰۰ هزار نفر نمی‌رسد اما نزدیک به شش هزار تاکسی در سطح شهر فعالیت دارند.

شاکر با اشاره به ضرورت توجه به دو درصد نقل‌وانتقال در تعرفه سال آینده اضافه کرد: لازم است نگاه ویژه‌ای در ساماندهی حمل‌ونقل عمومی لحاظ شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار