ولایت فقیه ستون وخیمه انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار مهر، مجید عسگری روز چهارشنبه در نشست شورای اداری این شهرستان، با تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی و شکل گیری تاکنون استوانه های بسیار سخت و سترگی مثل حضرت امام ره، شهیدان بهشتی ، رجایی و مطهری و دیگر بزرگان انقلابی را در حوادث تروریستی، دفاع مقدس و مرگ طبیعی از دست داده است که جایشان تا آخر عالم خالی است.

وی با اشاره به سوابق مبارزاتی و همسنگری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با مقام معظم رهبری، ادامه داد: رهبر عزیز انقلاب اسلامی به عنوان یک ذخیره الهی و ستون سترگ و خیمه انقلاب اسلامی، سکان این نظام الهی را در ید قدرت خدایی خود دارند و بحول و قوه الهی، قطار انقلاب اسلامی ملت شریف ایران را در صراط مستقیم و به سمت و سو ی توسعه پایدار و دستیابی به اهداف عالیه خود هدایت می کند .

فرماندار شهر ستان ابدانان، مردم را سرمایه ماندگار نظام دانست و اضافه کرد: مراعات حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، مهمترین رسالت قانونی همه مدیران اداری است که تخلف از آن مستوجب برخورد قانونی است.

وی دهه فجر انقلاب اسلامی را منشع تحول و عید ملت شریف ایران عنوان کرد و گفت: همه ادارات و سازمان های دولتی و تشکل های مردمی، باید با بکارگیری کلیه امکانات و نیروی انسانی و تدارکاتی خود، این ایام خجسته را هرچه با عظمت و شکوه برگزار کنند.

وی خدمات دولت تدبیر و امید را بی بدیل و کم سابقه دانست و یادآور شد: مدیران ادارات و اصحاب رسانه باید برای ایجاد نشاط و امید در بین جامعه، خدمات و عملکرد دولت کریمه جمهوری اسلامی را به اطلاع مردم برساند.

در این نشست که با حضور مدیران ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد، نورالله پورسردار، کورشادی و محمود بهرامی به عنوان روسای دانشگاه علمی کاربردی، مرکز عشایری و اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آبدانان معرفی و از خدمات مدیران قبلی این ادارات تجلیل بعمل آمد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار