X بستن تبلیغات
5. Fixed

وقتي مسلمانان را بخاطر داشتن ريش از پرواز اخراج مي كنند

به گزارش سرويس ديني جام نيوز، «نیویورک دیلی نیوز» از اخراج سه جوان مسلمان از پرواز تورنتو ـ نيويورك خبر داد.

مهماندار پرواز فوق ادعا کرده بود که ظواهر این افراد(محاسن بلند) خدمه به ویژه خلبان را نگران کرده است.

این چهار نفر سه جوان مسلمان و یک جوان سیک بودند که مدت‌ها است با یکدیگر دوست بوده‌اند و مدتی با هم به تورنتو سفر کرده بودند.

آن‌ها در ابتدا قرار بوده که با پروازهای متفاوتی به شهرشان باز گردند؛ اما تصمیم می‌گیرند که با هم برگردند و با پرداخت هزینه اضافی پرواز مشترکی را انتخاب می‌کنند.

پس از ورود به هواپیما نیز پس از اینکه متوجه می‌شوند صندلی‌های دور از هم دارند، با مسافران صحبت می‌کنند و جابجا شده و کنار هم می‌نشینند.

پس از چند دقیقه خانم مهماندار، به آن‌ها می‌گوید که هواپیما را ترک کنند.

مردم نیز با دیدن این صحنه شروع به گفتن ناسزاهای نژادپرستانه می‌کنند و فرزندان خود را در آغوش می‌گیرند.

این افراد بیان می‌کنند که وقتی از خدمه پرواز علت اخراج خود را جویا می شوند این پاسخ را می‌شنوند که با آرامش و به سرعت به سمت گیت‌ها راه بیفتند.

یکی از آن‌ها عنوان کرد: خدمه پرواز با من همانند یک مجرم رفتار کردند و گویا بر روی سکویی قرار گرفتم که همه در حال نشان دادن من به عنوان یک جانی بودند. این حالت ترس مسافران مرا نیز به شدت ترساند.

این جوانان عنوان کردند که تنها به دلیل داشتن ظاهر اسلامی چنین رفتاری با آن‌ها شده است.

در نتیجه شدت گرفتن اسلام‌هراسی در جامعه آمریکا، در ماه‌های اخیر مسلمانان و مساجد و اماکن اسلامی هدف حملات فزاینده‌ای قرار گرفته‌اند.

در این میان سیک‌های هند نیز به دلیل داشتن محاسن و دستاری بر سر با مسلمانان اشتباه گرفته می‌شوند و آنان نیز از قربانیان این موج اسلام‌هراسی هستند./ايكنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار