X بستن تبلیغات
5. Fixed

هوتن قلعه نویی از زندگی شخصی اش می گوید ، نه فوتبالی، نه اهل درس، فقط بیزینس

پسر قلعه نویی هم دست کسی از پسران پروین و حجازی ندارد. نه آتیلا توانست جای ناصر را بگیرد و نه محمد نشانی از علی پروین داشت. هوتن هم با امیر فرق دارد

هوتن قلعه نویی از زندگی شخصی اش می گوید ، نه فوتبالی، نه اهل درس، فقط بیزینس

هوتن قلعه نویی

پسر قلعه نویی هم دست کسی از پسران پروین و حجازی ندارد. نه آتیلا توانست جای ناصر را بگیرد و نه محمد نشانی از علی پروین داشت. هوتن هم با امیر فرق دارد.

پسر قلعه نویی هم دست کسی از پسران پروین و حجازی ندارد. نه آتیلا توانست جای ناصر را بگیرد و نه محمد نشانی از علی پروین داشت. هوتن هم با امیر فرق دارد. آتیلا و محمد زیر سایه فامیلی و استعدادی که بهشان به ارث رسیده بود، فوتبالیست شدند اما خیلی زود کنار رفتند و حالا هم هر کدام برای خوشان کاسبی ای به راه انداخته اند و چندان با فوتبال ارتباطی ندارند. محمدهوتن پسر امیر قلعه نویی در شروع راه است و به نظر می سد راهی که او انتخاب کرده کمی متفاوت تر است. کاسبی و فوتبال در کنار هم.

هوتن چند سالی است که خبرساز شده؛ از همان روزهایی که هر جا پدرش تیمی داشت، او هم بود و برای تیم های نوجوانان و جوانان بازی می کرد؛ سپاهان، تراکتور سازی و استقلال. مدتی به خاطر مدل موهایش، ست ساعتش با دکمه سردست و خودنویسش عکس هایش را روزنامه ها و خبرگزاری ها منتشر می کردند.

بعد از جام جهانی هم بحث هایش با پولاد کیمیایی سر کی روش و انتقادی که این بازیگر از قلعه نویی کرده بود، مدتی سوژه بود. اما داستان ماشین های چیز دیگری بود؛ پورشه های سفید و زرد، مازراتی و... حالا هم که رستوران او خبرساز شده است، رستوران «ژوانی» در خیابان الف زعفرانیه. با راه افتادن این رستوران می گویند هوتن راهش را پیدا کرده و خیلی در فوتبال دوام نمی آورد و اگر هم فعلا هست و بازی می کند فقط برای این است که مشکل سربازی اش را حل کند.

هوتن متولد فروردین سال 1375 است و تا خرداد سال آینده فرصت دارد و بعد از آن باید به سربازی برود. پدرش که از استقلال رفت، او هم از این تیم جدا شد. قرار بود برای تیم عقاب بازی کند ولی منحل شدن این تیم همه برنامه هایش را به هم زد. او، هم در لیگ دسته سه برای تیم پارسه بازی می کند و هم در ترکیب تیم امیدهای این تیم است اما برای سال دیگر باید فکر جدی کند.

یکی از افراد نزدیک به خانواده قلعه نویی به «تماشاگران امروز» می گوید: «هوتن تلاش می کند که دانشگاه قبول شود. سه ماه اول سال را باید یک کاری بکند. اگر دانشگاه قبول نشد شاید بتواند سربازی اش را در تیم مقاومت بگذارند.» آنهایی که هوتن را می شناسند، می گویند خیلی اهل درس و دانشگاه رفتن نیست و پیش بینی می کنند پدرش پادرمیانی کند تا هرچه زودتر به یکی از تیم های نظامی برود.

هوتن فوتبالش در حد پدر نیست. پدرش از اسمی های استقلال بود ولی شواهد نشان می دهد پسر نمی تواند فوتبالیست مطرحی شود. فوتبال متوسطی دارد و دفاع راست بازی می کند. اما مهم این است که جدیتی را که باید داشته باشد، ندارد. برای این موضوع هم دلیل یک همیشگی را می آورند: «فوتبال برای آدم های فقیر است».

هوتن بیشتر سرگرم ماشین بازی و تفریح است و خیلی فرصت فوتبالیست خوب شدن را ندارد. البته برخی هم از او حمایت می کنند. «الان هم می تواند در تیم امیدهای استقلال بازی کند. فوتبالش بد نیست. امیر خودش اصراری ندارد که در استقلال باشد. نگران است همه فکر کنند به خاطر قلعه نویی به او بازی می دهند. امیر بارها به هوتن گفته که خودش حقش را از فوتبال بگیرد».

هوتن مدعی است که اگر در پارسه بازی می کند فقط به خاطر استعداد خودش است و در غیاب پدر برای این تیم تست داده و قبولش کرده اند. حتی موقع تست دادن هم کسی نمی دانسته او پسر قلعه نویی است.

برخلاف فوتبال، می گویند هوتن شم بالای اقتصادی دارد و در بیزینس می تواند موفق باشد. شاید به همین دلیل است که قلعه نویی مدیریت رستوران و کافی شاپش را به پسر 19 ساله اش سپرده. هفته اول بهمن ماه بود که شعبه خیابان الف رستوران ژوانی راه اندازی شد. تصور این بود که رستوران متعلق به خود هوتن باشد اما ظاهرا به نام خود امیر قلعه نویی است. سه دانگ به اسم قلعه نویی است و سه دانگ هم مال خود رستوران های زنجیره ای ژوانی است. هوتن فقط مدیریت این رستوران را بر عهده دارد.


ژوانی زعفرانیه دوطبقه است، طبقه اول رستوران و طبقه دوم کافی شاپ. در رستوران غذاهای ایتالیایی سرو می شود و اغلب مشتری ها هم از محلی های زعفرانیه یا دوست های خود هوتن هستند. می گویند استقلالی ها هنوز در این رستوران دیده نشده اند و حتی در مراسم افتتاحیه هم خبری از آنها نبوده. روز افتتاحیه هفت هشت بازیکن تراکتورسازی، مجتبی میرزاجانپور (بازیکن تیم ملی والیبال) به همراه همسرش، محمدرضا حیاتی، گوینده قدیمی اخبار تلویزیون، رسول نجفیان، سعید عرب (خواننده) به همراه برادرش امید، مجید خراطها (خواننده)، عباس قادری و پسرش، وحید نوروزی، شهردار سابق منطقه 18 و... مهمانان ویژه بوده اند.

می گویند امیر قعله نویی خیلی حواسش به کارهای هوتن است و مدام در حال پیگیری است تاب بیند او کارهایش را درست انجام می دهد یا نه؛ در روز چند بار با او تماس می گیرد تا ببیند به رستوران رفته، سر تمرین بوده و... هوتن هم به پدر خیلی وابسته است و می گویند برای این که حرفش را ثابت کند، آخرین قسمش، قسم پدر است. دوست قلعه نویی می گوید: «هوتن خیلی خوب تربیت شده و با بچه پولدارها فرق می کند. خیلی باادب و نزاکت است». هوتن دوست های نزدیکش را هم از بین فامیل مادر انتخاب کرده و بیشتر با آنها رفت و آمد دارد. او حتی برای رفتن سر تمرین، ماشین یا موتور این دوستانش را قرض می گیرد؛ نه اینکه ماشین نداشته باشد، اما از پدرش حرف شنوی دارد. هوتن بعد از مازراتی و پورشه به لکسوز رسیده ولی شرط پدر این است که با این ماشین سر تمرینات نرود.

هفته نامه تماشاگران امروز

اخبار مرتبط:

تصاویر دیده نشده از خاتون قلعه نویی دختر امیر قلعه نویی : دوست ندارم فوتبال بازی کنم

جزئیات زندگی پسر امیر قلعه نویی / عکس

هوتن قلعه نویی در باشگاه بدنسازی + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار