X بستن تبلیغات
5. Fixed

هواداران پرسپولیس به چه اعتراض دارند؟/ دیگر چه باید بکنیم؟

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از بازی و تساوی سرخ‌پوشان مقابل تراکتورسازی گفت: این هم یک بازی بود و ما موقعیت‌هایی داشتیم که گل نشد.

وی درباره نارضایتی از هواداران عنوان کرد: آنها به چه چیزی اعتراض داشتند؟ ما هم دوست داریم پرسپولیس ببرد. دیگر چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. اجازه دهید این موضوعات را در بحث کارشناسی پیگیری کنیم.

طاهری در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس سخت گل می‌زند، فکر می‌کنید با این شرایط بتواند ببرد قهرمان شود، تصریح کرد: امیدواریم قهرمان شود و دل هواداران را شاد کند.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با وزیر درباره چه مسائلی صحبت می‌کردید،‌ عنوان کرد: هم بازی را نگاه می‌کردیم و هم درباره مسائل مختلف صحبت می‌کردیم.

طاهری همچنین درباره پرتاب نارنجک‌ها که مجری تلویزیون اعلام کرد مشکوک به نظر می‌رسد، خاطرنشان کرد: ما مسئول آن نیستیم، سازمان‌های دیگر مسئولیت انتظامات را بر عهده دارند ما برگزارکننده مسابقات هم نیستیم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان پرسپولیس در هر بازی بی‌جهت کارت می‌گیرند تصریح کرد: این موضوع باید به صورت کارشناسی بررسی شود.

فارس

450

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار