آغاز به کار اولین جشنواره دستاوردهای محیط زیستی دانشجویی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ظهر امروز اولین جشنواره دستاوردهای محیط‌زیست دانشجویی در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز به کارکرد.

محمد عباسپور دبیر این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رابطه با برنامه این همایش اظهار کرد: این جشنواره از تاریخ 16 تا 19 اسفند ماه در سالن شیخ بهایی دانشگاه صنعتی اصفهان با هدف ترویج فرهنگ محیط‌زیستی و مشارکت دانشجویان دانشگاه‌های مختلف برگزار می‌شود.

وی افزود: اهداف این همایش نیز ترویج فرهنگ حمایت از محیط‌زیست و گردآوری دستاوردهای محیط‌زیستی دانشجویان تمامی دانشگاه‌ها ازجمله مقاله، پژوهش یا حتی ثبت اختراع و در کنار آن برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌ها در راستای فرهنگ‌سازی محیط‌زیست در نظر گرفته شده است.

به گفته عباسپور مقاماتی همچون معاون توسعه پایدار سازمان محیط‌زیست، ریاست دانشکده منابع طبیعی، ریاست و معاونین فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیران محیط‌زیست و مدیریت بحران استان در روزهای بعد از این جشنواره بازدید خواهند داشت.

انتهای پیام/63062/ن10

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار