مرگ 2 نوجوان بر اسر مسمومیت در کرمانشاه

اکبر آزادی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: ساعت حدود 21 شب گذشته (12 دی) طی تماسی از سوی پلیس Police کلانتری آزادگان با مرکز فوریت‌های پزشکی، گزارشی از احتمال مسمویت دو نوجوان با گاز منوکسید کربن به ما اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از اعزام نیروی‌های اورژانس به محل حادثه Incident مشخص شد که دو نوجوان فوت شده‌اند و مدت زیادی نیز از مرگ آنها می‌گذرد.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث Accidents و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه این دو پسر نوجوان 17 و 18 ساله در طبقه زیرزمین یک آپارتمان تنها بودند، یادآوری کرد: بخاری این منزل روشن بود و لوله دودکش آن در داخل آب قرار داده شده بود و همین امر احتمال مسمویت این دو نوجوان با گاز مونوکسید کربن را تشدید می‌کند.

آزادی افزود: علت نهایی مرگ این دو نوجوان باید توسط پزشک قانونی تایید شود.

وی خاطرنشان کرد: این دو نوجوان ساکن شهرک پردیس بودند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه سپس توصیه‌هایی برای جلوگیری از مسمومیت در فصل زمستان داشت و از مردم خواست نکات ایمنی را رعایت کنند و از سالم بودن وسیله گرمایشی و باز بودن راه دودکش آن مطمئن شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار