«حاجی فیروز» با نوروز خوانی محلی می آید

گروه روناک

گروه روناک

آلبوم موسیقی «حاجی فیروز» کاری از گروه موسیقی «روناک» هفته آینده در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این اثر تصویری که توسط گروه موسیقی روناک و با همراهی برخی هنرمندان پیشکسوت از جمله جواد انصافی و محمود جهان و نیز نوازندگان و خوانندگان باسابقه موسیقی محلی کشورمان شکل گرفته ، ترکیبی از موسیقی و رقص اقوام مختلف ایرانی در آن به چشم می خورد.

شایان ذکر است که «حاجی فیروز» سومین اثر تصویری گروه موسیقی روناک است که با حمایت موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق در آستانه نوروز ۹۵ منتشر می شود.

گروه روناک به سرپرستی کیوان علی محمدی در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه با پوشش اقوام مختلف ایران متشکل از خانمها و آقایان به اجرای آواهای مناطق مختلف ایران می پردازد. گروه روناک (نواحی ایران) کنسرتهای زیادی را نیز در خارج از ایران در کشورهایی چون فرانسه، ایتالیا، مالزی، دوبی، بحرین، کویت، ترکمنستان، آلمان، روسیه و… برگزار کرده و از این گروه تا کنون آلبومهایی شامل آواهای گیلکی، کردی، لُری، بندری، عربی و…. منتشر شده است.

۶۸۷۹۰_۶۳۵۹۲۵۲۰۵۱۱۹۹۳۸۲۰۷_l

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار