X بستن تبلیغات
5. Fixed

دهقان: امیدواریم مشکل رد صلاحیت‌ها حل شود

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: امیدواریم تا زمان فعالیت‌های تبلیغاتی، بخشی از افرادی که اکنون رد صلاحیت شده‌اند صلاحیتشان تایید شود.

غلامعلی دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره رد صلاحیت اعضای حزب اعتدال و توسعه اظهار کرد: ما در بیانیه خود تاکید کردیم که حضور همه سلایق مختلف در انتخابات پیش رو از مصالح کشور است و امیدواریم با رایزنی‌های آقای لاریجانی و روحانی این مساله حل شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای رد صلاحیت‌شده حزب اعتدال و توسعه به شورای نگهبان اعتراض کرده‌اند، اظهار کرد: ما به کسی توصیه نکرده‌ایم که برای انتخابات ثبت نام کند اما در سراسر کشور افراد زیادی که به حزب ما نزدیک بوده‌اند در کنار اعضای حزب اعتدال و توسعه ثبت نام کرده‌اند. اکنون هم ما اعتراض به شورای نگهبان را به خود افراد رد صلاحیت شده واگذار کرده‌ایم.

دهقان در پایان با بیان اینکه این افراد مخیر بوده‌اند که اعتراض خود را اعلام کنند خاطرنشان کرد: براساس شنیده‌های ما عده زیادی اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار