جدایی خواننده معروف ایرانی و ازدواج با بازیگر سینما!

یک جدایی دیگر، باز هم یک ستاره از همسرش جدا شده. این بار این جدایی در بین اهالی موسیقی اتفاق افتاده.

جدایی خواننده معروف ایرانی

يك جدايي ديگر. باز هم يك ستاره از همسرش جدا شده. اين بار اين جدايي در بين اهالي موسيقي اتفاق افتاده. مي گويند همسر يكي از خواننده ها كه براي خودش اسم و رسمي دارد بعد از سال ها زندگي مشترك درخواست طلاق داده و بعد از كلي رفت وآمد و جر و بحث، خواسته اش را عملي كرده. نزديكان به اين خواننده تائيد مي كنند كه او و همسرش از مدت ها قبل به مشكل خورده بودند.

با توجه به اين اختلافات بود كه هر از گاهي شايعاتي درباره آنها شنيده مي شد، اما با توجه به شرايط زندگي شان بعيد به نظر مي رسيد كه كارشان به طلاق بكشد.

تصور همه اين بود كه آنها به خاطر فرزندشان به زندگي مشترك ادامه مي دهند. به خصوص اينكه پدر وابستگي شديدي به فرزندشان دارد و مي گفتند او حاضر نمي شود به جدايي رضايت بدهد اما به هرحال اختلافات در حدي نبوده كه همسر اين ستاره كوتاه بيايد.

سلبريتي بودن دليل اصلي اختلافات اين زوج بوده. در هر مراسم، كنسرت و ميهماني، دوروبر آقاي ستاره بيش از حد شلوغ مي شود و او هم كه علاقه زيادي به هوادارانش دارد، براي آنها سنگ تمام مي گذارد. اين توجه به هواداران، وقت زيادي از اين خواننده مي گيرد و او كمتر فرصت مي كند كنار خانواده اش باشد.

در كنار اين اتفاق، برگزاري كنسرت هاي پي درپي در شهرهاي مختلف و خارج از ايران، آقاي خواننده را از خانه و خانواده دور كرده بود. اين نبودن ها، همسر را به اين نتيجه رساند كه اين مدل زندگي كردن سرانجامي ندارد.

به گزارش توریسم آنلاین به نقل از هفته نامه تماشاگران امروز،آقاي ستاره حالا بعد از جدايي بايد مهريه همسرش را پرداخت كند. تعبيرها از خوشحالي او وقتي يكي از جوايز جشنواره موسيقي را برد هم جالب بود. مي گويند اين آقا بعد از گرفتن جايزه، خوشحالي كرده كه مي تواند بخشي از مهريه را با جايزه اش پرداخت كند. البته اين شوخي را با دوستان نزديكش كرده و بعضي ها هم كه گوش هايشان تيز بوده، شنيده اند و متوجه طلاق او شده اند.

با اينكه هنوز جدايي اين ستاره از همسرش به طور رسمي اعلام نشده، شايعات ديگري درباره اش مطرح است، اينكه او وارد رابطه احساسي جديدي شده است.

چندي پيش آقاي خواننده با يكي از بازيگران سينما كه مدتي قبل از همسرش طلاق گرفت، در يكي از مجالس تقريباً خصوصي ديده شد و همين حضور همزمان دليلي شده است تا بگويند بعيد نيست در آينده اي نزديك بين اين خواننده و بازيگر اتفاقات خوشايندي بيفتد.

هفته نامه تماشاگران امروز

اخبار مرتبط:

جدایی خواننده مشهور پاپ از همسرش +عکس

جدایی خواننده لبنانی ازتروریست‌ها! + عکس

جدایی زوج بازیگر جوان معروف + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار