سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو

برترین ها: دره جیوژایگو در دامنه کوه پوشیده از برف مینشان، در شمال استان سیچوآن چین، محل زیبایی های استثنایی است. جیوژایگو یک ذخیره گاه طبیعی و یک پارک ملی است که بخاطر کوه های آلپی ناهموار و تماشایی، جنگل های کاج، دریاچه های سبز، آبی و فیروزه ای رنگ، آبشارها، تراس های سنگ آهکی، غارها و دیگر ویژگی های زیبا شناخته شده است. سحر و جادوی جیوژایگو در آب های آن نهفته؛ دریاچه ها و آبشارها. بیش از صد دریاچه با آبی چنان زلال در این دره وجود دارد که به وضوح می تواند اعماق آن ها را مشاهده کرد. هم چنین دریاچه ها باتوجه به عمق، ته نشین ها و محیط اطراف و هم چنین فصل و زمان های روز، رنگ های متنوعی دارند. مردم تبتی محلی آن ها را به چینی «هایزی» به معنی پسر دریا می نامند. معروف ترین دریاچه جیوژایگو دریاچه پنج گل است.

 سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو  سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگوسفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو  سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگوسفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو سفر به آبشارها و دریاچه های جیوژایگو 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار