ازدواج مرداک 84 ساله با جری هال بازیگر آمریکایی + تصاویر

مراسم ازدواج روپرت مرداک 84 با جری هال بازیگر و مدل آمریکایی در لندن برگزار شد. 

این چهارمین ازدواج مرداک مالک روزنامه های تایمز و سان است و در طرف مقابل جری هال 59 ساله، که بسیاری او را به دلیل ازدواجش با میک جَگِر خواننده و از موسسان گروه رولینگ استونز، در سال 1992 می شناسند بعد از جدایی از جگر ازدواج نکرده بود.

ازدواج جری هال و همسرش مدراک  ، جری هال ، مدل آمریکاییمرداک و همسرش جری هال

مرداک 84 ساله اصالتی استرالیایی دارد، اما در حال حاضر شهروند آمریکا است. او پس از ثبت ازدواجش در صفحه توئیتر خود نوشت : «من خوش شانس ترین و خوشبخت ترین مرد جهانم.»

این دو پیش از این در ماه ژانویه در نشریه تایمز اعلام کرده بودند که به زودی با هم ازدواج می کنند.

مرداک که مالک 120 روزنامه در پنج کشور جهان است، سال 2013 از سومین همسرش وندی دنگ طلاق گرفت. او از تابستان گذشته با جری هال آشنا شد و از اوایل امسال اخباری درباره ازدواجشان منتشر می شد.جری هال و همسرش مدراک  ، مدل آمریکایی ، ازدواججری هال و همسرش

مجله فوربز دارایی های مرداک را بیش از 11 میلیارد دلار برآورد کرده است. او مالک کانال های تلویزیونی فاکس و به همراه پسرش مالک کمپانی فیلم سازی فاکس قرن بیست ویکم است.

مراسم عقد روپرت مرداک، سرمایه دار سرشناس استرالیایی-آمریکایی با جری هال، بازیگر و مانکن آمریکایی برگزار شد. این مراسم صبح روز جمعه در عمارت اسپنسر هاوس لندن برگزار شد.

جری هال و مدراک ، ازدواج ، ازدواج مرداک

ازدواج مرداک و جری هال

این زوج کلیسای براید لندن، روز شنبه میزبان مراسم ازدواج این زوج خواهد بود.

آقای مرداک و خانم هال حدود یک ماه قبل خبر ازدواج خود را منتشر کردند.

این چهارمین ازدواج آقای مرداک 84 ساله است.

جری هال ، ازدواج مرداک ، جری هال و همسرش

خانم مدل جری هال

خانم هال 59 ساله 24 سال قبل با میک جَگِر، خواننده گروه رولینگ استونز ازدواج کرده بود اما ازدواج این دو از نظر قانونی باطل اعلام شد.

ثروت روپرت مرداک که مالک رسانه های بزرگی از جمله روزنامه سان، روزنامه تایمز، شبکه تلویزیونی فاکس، شرکت فاکس قرن بیست و یک است، حدود یازده میلیارد دلار برآورد می شود.

جری هال ، جری هال و همسرش ، همسر مرداک

انگشتر 20 قیراطی خانم جری 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار