آیا مسکن در سال 95 گران میشود؟

 تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار

مهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درخصوص تاثیر افزایش وام مسکن بر رونق بازار گفت: افزایش وام مسکن در رونق بازار بی تاثیر نیست اما همواره لازم است تمهیداتی به کار گرفته شود که تولید مسکن رونق بیابد.

سید مهدی هاشمی ، مسکن،وام،قیمت،تولید،تقاضا،یارانه،حمایت،تسهیلات

وی با اشاره به پرداخت یارانه و سوبسید در راستای حمایت از تولید کنندگان است افزود: حمایت از تولید کنندگان و خریداران با پرداخت یارانه و سوبسید می تواند رونق بیشتری ایجاد کند و گفتنی است که تازمانی که سیاست گذاری دولت در زمینه مسکن مشخص نشود خریداران و سرمایه گذاران و تولید کنندگان نمی توانند تصمیم قطعی بگیرند.

هاشمی در خصوص افزایش میزان تسهیلات گفت: باتوجه به اینکه تعداد معدودی از افراد می توانند از مزایای تسهیلات به سبب شرایط سرمایه گذاری و اقساط سنگین بهره مند شوند باید گفت، افزایش میزان تسهیلات به تنهایی نمی تواند موجب رونق و اشتغال در بازار شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش وام مسکن در افزایش قیمت بی تاثیر نیست و صرفا تحریک تقاضا بدون توجه به تولید پاسخگو نیست چرا که با افزایش تقاضا تولیدات موجود پاسخگوی نیاز نیست. 

آیا مسکن در سال 95 گران میشود؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار