X بستن تبلیغات
5. Fixed

کشف 2 اختلاس 18 و 7 میلیارد ریالی در شهرهای کرج و اردبیل

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از کیهان، دادستان کرج از بازداشت 3 تن از کارکنان اداره کل راه و شهرسازی البرز به اتهام اختلاس خبر داد.
حاجی‌رضا شاکرمی با اشاره به اختلاس نزدیک به 18 میلیارد ریال در اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اظهار داشت: سه تن از کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در ارتباط با این اختلاس دستگیر شده‌اند.


وی با بیان اینکه نزدیک به 660 میلیون تومان از این اختلاس اعاده شده و مابقی آن در دست پیگیری برای بازپس‌گیری است، افزود: این افراد به سبب اینکه در بخش امور مالی شاغل بوده‌اند با انجام کارهای فنی دست به این اختلاس زده‌اند.


دادستان کرج با اشاره به اینکه دادستانی از طریق دستگاه‌های امنیتی در جریان این اختلاس قرار گرفت، گفت: این سه نفر درحال حاضر با قرار بازداشت موقت در زندان هستند و پای فرد دیگری در میان نیست. همچنین دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری یکی از کارمندان بخش مالی بیمارستانی در اردبیل به اتهام اختلاس خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سیدناصر عتباتی افزود: این کارمند بیمارستان به اختلاس بیش از 7 میلیارد ریال در اردبیل دستگیر شد. وی تصریح کرد: این فرد با افتتاح حساب‌های مجعول دست به سوءاستفاده‌های مالی زده و برداشت‌هایی را از حساب بیمارستان به نفع خود داشته که با شکایت مدیر بیمارستان موضوع توسط پلیس آگاهی پیگیری و فرد خاطی دستگیر شد.
وی اظهار کرد: فرد موردنظر هم‌اکنون با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار پلیس آگاهی است.

2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار