X بستن تبلیغات
5. Fixed

تانک کرار در روزهای آینده رونمایی می‌شود

سیاست > نظامی - ایسنا نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت حاکم در مرزهای کشور امروز کاملا مشهود است.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان صبح امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امروز امنیت در تمام مرزهای ایران اسلامی برقرار است، افزود: امروز کوچک‌ترین مشکلی در مرزها به ویژه مرزهای شرقی نداریم. ‌آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ‌را همیشه به دشمنان تحمیل کرده‌ایم. جمهوری اسلامی ایران کشوری صلح دوست در منطقه است و هیچ تهدیدی برای دیگر کشورها محسوب نمی شود.

پوردستان همچنین در ادامه تصریح کرد: تانک کرار در روزهای آینده با حضور ‌وزیر دفاع رونمایی می‌شود و ‌به زودی به چرخه یگان‌های نیروی زمینی ‌اضافه می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: مقدمات کار برای خریداری ‌تانک T90 از کشور روسیه نیز در حال انجام است و ‌به زودی تانک‌ T90‌هم به تجهیزات نیروی زمینی اضافه می‌شود.

وی گفت: امروز دشمن به واسطه جنگ‌های نیابتی برای ضربه زدن به کشور‌مان تلاش می‌کند که نیروی زمینی به تناسب این فضا خود را آماده کرده است.

29214

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار